Ålesund Friidrettsklubb

Utendørsstatistikk 2001

 

Der vind ikke er oppgitt, er resultatene oppnådd med godkjent vind.

Det har vært mye vind i vår, det er tatt med en del vindresultater.

 

Jenter

 

60 meter (aut)

Lene Omenås

-87

8,46

+0,9

010901

Stjørdal

Kine Samset Hoem

-88

8,86

 

190801

Ulsteinvik

Heidi Folkestad

-88

8,88

 

250801

Ørsta

Eirin Roiha Sunde

-89

9,02

 

190801

Ulsteinvik

Malin Overå

-90

9,39

+1,2

300601

Lillehammer

Hege-Katrin Johannesen

-90

10,20

+1,8

100601

Ålesund

Ingvill Berge

-89

10,34

+1,8

100601

Ålesund

 

60 meter (aut) for mye vind

Heidi Folkestad

-88

8,70

+2,8

100601

Ålesund

Kine Samset Hoem

-88

8,79

ugyld.

130501

Høddvoll

Eirin Roiha Sunde

-89

8,91

+2,9

300601

Lillehammer

Camilla Tømmerdal

-88

9,82

ugyld.

130501

Ulsteinvik

Åse Fagerhaug

-90

10,58

+2,7

100601

Ålesund

 

60 meter (man)

Lene Omenås

-87

8,4

+1,35

040601

Hornindal

Marte Overå

-85

8,7

-1,3

090501

Ålesund

Kine Hoem

-88

8,8

+0,8

120901

Ålesund

Eirin Roiha Sunde

-89

8,9

1,9

040701

Ålesund

Oddveig Behrentz

-86

9,1

+0,9

080801

Ålesund

Kristine Helland

-86

9,1

+0,8

120901

Ålesund

Heidi Folkestad

-88

9,4

-0,2

090501

Ålesund

Astrid Siem

-88

9,8

+0,8

150801

Ålesund

Kristin Aarflot

-89

9,9

+0,8

060601

Ålesund

Stephanie Thorel

-87

9,9

+0,8

120901

Ålesund

Camilla Tømmerdal

-88

10,2

-0,2

090501

Ålesund

Hege Katrin Johannesen

-90

10,2

+1,5

080801

Ålesund

Iselin Akslen Hasfjord

-89

10,3

+0,8

060601

Ålesund

Ingrid Bøyum Opheim

-87

10,6

-1,3

090501

Ålesund

Anna Omenås

-93

11,1

1,5

080801

Ålesund

Kornelia Vebenstad

-94

13,5

1,3

040701

Ålesund

Lene Omenås

-87

8,0

fl.start

180601

Molde

Kine Hoem

-88

8,4

fl.start

180601

Molde

Malin Overå

-90

8,9

ugyld.

130501

Ulsteinvik

 

100 meter (aut)

Elinn Devold Myklebust

-84

13,60

0,0

220901

Ålesund

Lene Omenås

-87

14,02

 

160901

Molde

Synnøve Kalleklev

-83

14,14

-1,3

220901

Ålesund

Oddveig Behrentz

-86

14,19

-0,8

010701

Lillehammer

Ane Bøyum Opheim

-84

14,44

motv.

090601

Ålesund

Kristine Dahl Helland

-86

14,59

-2,1

010701

Lillehammer

Heidi Folkestad

-88

14,60

motv.

090601

Ålesund

Marte Overaa

-85

14,60

motv.

090601

Ålesund

Elisabeth Dybvik

-86

14,70

-0,8

010701

Lillehammer

Eirin Roiha Sunde

-89

15,56

motv.

090601

Ålesund

Astrid Siem

-87

16,18

motv.

090601

Ålesund

Malin Overå

-90

16,82

motv.

090601

Ålesund

Ingrid Bøyum Opheim

-87

17,14

motv

090601

Ålesund

Ingvill Berge

-89

17,34

motv.

090601

Ålesund

Hege-Katrin Johannesen

-90

17,60

motv.

090601

Ålesund

 

Vindresultat

Elinn Devold Myklebust

-84

13,14

+3,0

230601

Elnesvågen

Kari Lid Skodje

-82

13,36

+3,0

230601

Elnesvågen

Kristine Helland

-86

13,93

ugyld.

130501

Ulsteinvik

Kine Hoem

-88

14,5

ugyld.

260501

Fosnavåg

 

100 meter (man) noen resultater

Elinn Devold Myklebust

-84

13,5

-1,6

090501

Ålesund

Lene Omenås

-87

13,8

-0,1

220901

Ålesund

Heidi Folkestad

-88

14,1

-0,1

220901

Ålesund

Eirin Roiha Sunde

-89

14,6

-0,1

220901

Ålesund

Malin Overå

-90

15,6

-0,1

220901

Ålesund

 

200 meter (aut)

Elinn Devold Myklebust

-84

26,40

 

160601

Straumsnes

Synnøve Kalleklev

-83

28,24

 

160601

Straumsnes

Marte Overå

-85

29,18

+0,5

290601

Lillehammer

Ane Bøyum Opheim

-84

29,28

+1,0

100601

Ålesund

Oddveig Behrentz

-86

29,50

+0,1

290601

Lillehammer

Kristine Helland

-86

29,98

+0,1

290601

Lillehammer

 

200 meter (man)

Lene Omenås

-87

29,3

0

190901

Ålesund

Kine Hoem

-88

29,6

0

190901

Ålesund

Eirin Roiha Sunde

-89

31,1

+0,1

080801

Ålesund

 

400 meter

Elinn Devold Myklebust

-84

60,64

 

180801

Elnesvågen

Synnøve Kalleklev

-83

67,02

 

090601

Ålesund

Oddveig Behrentz

-86

67,24

 

090601

Ålesund

Kristine Helland

-86

69,24

 

090601

Ålesund

Synnøve Helland

-83

81,3

 

150801

Ålesund

 

600 meter

Eirin Roiha Sunde

-89

1.55,65

 

280601

Lillehammer

Ingvill Berge

-89

2.19,64

 

090601

Ålesund

Malin Overaa

-90

2.22,06

 

090601

Ålesund

 

800 meter

Heidi Folkestad

-88

2.36,90

 

100601

Ålesund

Synnøve Kalleklev

-83

2.38,54

 

220901

Ålesund

Eirin Roiha Sunde

-89

2.47,22

 

100601

Ålesund

Kristine Helland

-86

2.48,86

 

160601

Straumsnes

Ingvill Berge

-89

3.01,85

 

130501

Ulsteinvik

Lene Omenås

-87

3.10,38

 

100601

Ålesund

Malin Overaa

-90

3.20,36

 

100601

Ålesund

Åse Fagerhaug

-90

3.22,68

 

100601

Ålesund

Hanna Marie N. Sleveland

-90

3.28,82

 

190801

Ulsteinvik

 

1500 meter

Oddveig Behrentz

-86

5.39,94

 

180801

Elnesvågen

Synnøve Kalleklev

-83

6.08,76

 

180801

Elnesvågen

 

3000 meter

 

 

 

 

 

 

 

60 meter hekk (68 cm)

Eirin Roiha Sunde

-89

11,07

 

190801

Ulsteinvik

Malin Overå

-90

13,56

 

190801

Ulsteinvik

 

60 meter hekk (76,2 cm)

Eirin Roiha Sunde

-89

11,28

 

290601

Lillehammer

Malin Overå

-90

14,5

+1,9

060601

Ålesund

 

80 meter hekk (76,2 cm)

 

 

 

 

 

 

 

100 meter hekk (84,0 cm)

 

 

 

 

 

 

 

300 meter hekk

Synnøve Kalleklev

-83

50,01

 

090901

Fana

 

4x60 meter stafett

Ålesund FIK

 

 

 

 

 

           

4x100 meter stafett

Ålesund FIK

 

 

 

 

 

           

4x200 meter stafett

Ålesund FIK

 

 

 

 

 

 

1000 meter stafett

Ålesund FIK

 

 

 

 

 

           

Høyde

Lene Omenås

-87

1,41

 

190901

Ålesund

Synnøve Kalleklev

-83

1,40

 

220901

Ålesund

Kine Hoem

-88

1,35

 

250801

Ørsta

Heidi Folkestad

-88

1,30

 

240601

Elnesvågen

Malin Overå

-90

1,20

 

300601

Lillehammer

Stephanie Thorel

-87

1,14

 

190901

Ålesund

 

Lengde

Elinn Devold Myklebust

-84

5,20

+1,6

230601

Elnesvågen

Lene Omenås

-87

4,97

.

190801

Ulsteinvik

Kristine Helland

-86

4,58

 

190501

Ulsteinvik

Synnøve Kalleklev

-83

4,55

 

190501

Ulsteinvik

Eirin Roiha Sunde

-89

4,42

 

190801

Ulsteinvik

Kine Samset Hoem

-88

4,41

 

190801

Ulsteinvik

Marte Overaa

-85

4,37

+1,7

090601

Ålesund

Oddveig Behrentz

-86

4,19

+1,6

300601

Lillehammer

Ane Opheim

-84

4,08

+1,5

090601

Ålesund

Malin Overaa

-90

3,84

+1,1

010701

Lillehammer

Heidi Folkestad

-88

3,81

+0,4

100601

Ålesund

Camilla Tømmerdal

-88

3,71

 

130501

Ulsteinvik

Elisabeth Dybvik

-86

3,69

+0,3

300601

Lillehammer

Astrid Siem

-87

3,60

+1,6

100601

Ålesund

Ingvill Berge

-89

3,45

 

130501

Ulsteinvik

Hege-Kathrin Johannesen

-90

3,01

 

190801

Ulsteinvik

Åse Fagerhaug

-90

2,73

+0,5

120901

Ålesund

Karen Emilie Nes

-92

2,58

 

250801

Ørsta

Stephanie Thorel

-87

2,51

+1,2

120901

Ålesund

Anna Omenås

-93

2,50

1,5

040701

Ålesund

Kornelia Vederhus

-94

1,60

1,7

040701

Ålesund

 

Lengde, resultater med ulovlig vind

Elinn Devold Myklebust

-84

5,33

+3,7

230601

Elnesvågen

Kari Lid Skodje

-82

4,92

+4,5

090601

Ålesund

Marte Overaa

-85

4,50

+3,3

090601

Ålesund

Ane Opheim

-84

4,15

+2,5

090601

Ålesund

Elisabeth Dybvik

-86

3,86

+3,4

090601

Ålesund

Astrid Siem

-87

3,63

+2,9

100601

Ålesund

Åse Fagerhaug

-90

3,04

 

100601

Ålesund

 

Tresteg

Kari Lid Skodje

-82

10,69

-0,2

180801

Elnesvågen

Lene Omenås

-87

9,87

-0,4

120901

Ålesund

Kine Samset Hoem

-88

9,12

+1,3

060601

Ålesund

Eirin Roiha Sunde

-89

8,60

-0,8

180701

Ålesund

 

Ugyldig

Kari Lid Skodje

-82

10,85

*+4,5

230601

Elnesvågen

 

Kule 2kg

Eirin Roiha Sunde

-89

7,04

 

160901

Molde

Ingvild Berge

-89

6,52

 

130501

Ulsteinvik

Malin Overaa

-88

5,96

 

190801

Ulsteinvik

Hanna Nes Sleveland

-91

4,95

 

250801

Ørsta

 

Kule 3kg

Lene Omenås

-87

9,07

 

190801

Ulsteinvik

Elisabeth Dybvik

-86

8,87

 

010701

Lillehammer

Marte Overaa

-85

8,55

 

100601

Ålesund

Kine Hoem

-88

8,12

 

180601

Molde

Heidi Folkestad

-88

6,83

 

250801

Ørsta

Elisabeth Tollås

-87

5,96

 

010809

Ålesund

Camilla Tømmerdal

-88

4,10

 

030501

Ålesund

 

Kule 4kg

Marte Overaa

-85

8,01

 

130501

Ulsteinvik

Ane Opheim

-84

7,21

 

190501

Ulsteinvik

Lene Omenås

-87

7,10

 

260901

Ålesund

Elisabeth Dybvik

-86

6,70

 

190501

Ulsteinvik

Oddveig Behrentz

-86

4,98

 

260901

Ålesund

 

Liten ball - 80 g

Eirin Sunde

-89

35,32

 

100601

Ålesund

Ingvill Berge

-89

28,86

 

100601

Ålesund

Malin Overaa

-90

28,63

 

100601

Ålesund

Åse Fagerhaug

-90

18,68

 

100601

Ålesund

 

Liten ball - 150 g

Kine Samset Hoem

-88

46,29

 

100601

Ålesund

Lene Omenås

-87

32,94

 

100601

Ålesund

Heidi Folkestad

-88

32,43

 

100601

Ålesund

Astrid Siem

-87

29,84

 

100601

Ålesund

 

Diskos 1 kg

Marte Overaa

-85

16,20

 

290601

Lillehammer

Lene Omenås

-87

 

 

 

 

 

Spyd 400 g

Kine Samseth Hoem

-88

31,86

 

010901

Stjørdal

Lene Omenås

-87

23,08

 

060601

Ålesund

Eirin Roiha Sunde

-89

17,72

 

030501

Ålesund

Malin Overaa

-90

16,59

 

290601

Lillehammer

Kristine Bjørge

-87

15,10

 

260501

Bergsøy

Camilla Tømmerdal

-88

12,39

 

060601

Ålesund

Hege-Katrin Johannessen

-90

8,70

 

260901

Ålesund

 

Spyd 600 g

Marte Overaa

-85

28,38

 

100601

Ålesund

Ane Opheim

-84

22,80

 

100601

Ålesund

Lene Omenås

-87

21,00

 

260501

Bergsøy

 

Slegge 4 kg

 

 

 

 

 

 

 

3-kamp

 

 

 

 

 

 

 

4-kamp

Eirin Roiha Sunde

-89

3174

 

100601

Ålesund

Heidi Folkestad

-88

2958

 

100601

Ålesund

Malin Overå

-90

2586

 

100601

Ålesund

Lene Omenås

-87

2503

 

100601

Ålesund

Ingvild Berge

-89

1823

 

100601

Ålesund

Åse Fagerhaug

-90

1700

 

100601

Ålesund

For enkeltresultater se Sparebanklekene 01

 

6-kamp

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutter

 

60 meter (aut)

Robin Sætre

-88

8,49

 

190801

Ulsteinvik

Magnus Viddal

-87

8,58

0,0

100601

Ålesund

Tarjei Omenås

-92

10,63

 

160901

Molde

Henrik Nørve Hatlø

-92

12,26

 

090601

Ålesund

 

Ugyldig

Svein Borge Hofseth

-89

9,57

ugyld

130501

Ulsteinvik

Runar Korsnes

-89

10,02

*+2,4

100601

Ålesund

 

60 meter (man)

Vebjørn Jakobsen

-84

7,9

+0,8

080801

Ålesund

Robin Sætre

-88

8,4

+0,8

080801

Ålesund

Narve Roiha Sunde

-87

9,0

1,4

040701

Ålesund

Sondre Omenås

-88

9,1

1,4

040701

Ålesund

Tarjei Omenås

-92

10,5

 

040601

Hornindal

Erik Fagerhaug

-88

10,9

+1,2

120901

Ålesund

Sigbjørn Helland

-91

11,0

+1,2

120901

Ålesund

Andreas Røst

-95

13,1

+1,5

080801

Ålesund

 

Ugyldig

Henrik Nørve Hatlø

-92

11,5

*+3,8

 

 

 

100 meter (aut)

Vebjørn Jakobsen

-84

12,26

0,0

080701

Sollefteå,Sv.

Rune Gjærde Hansen

-86

12,62

 

250801

Ørsta

Torbjørn Naas

-83

12,64

motv.

090601

Ålesund

Arne Giske

-53

13,58

 

010901

Straumsnes

Magnus Viddal

-87

13,98

motv.

090601

Ålesund

 

100 meter (aut) ulovlig vind

Vebjørn Jakobsen

-84

11,94

ugyld.

130501

Ulsteinvik

 

100 meter (man) noen resultater

Jan Erik Hammer

-82

12,8

-1,1

040701

Ålesund

Robin Sætre

-88

13,1

-0,1

220901

Ålesund

Mick Rasmussen

-77

14,2

-1,1

040701

Ålesund

Sigbjørn Lerstad

-58

16,0

-1,1

040701

Ålesund

 

200 meter (aut)

Torbjørn Naas

-83

24,60

 

160601

Straumsnes

Arne Giske

-53

28,53

-1,2

040801

Skjåk

 

200 meter (man)

Vebjørn Jakobsen

-84

25,2

+1,6

060601

Ålesund

Magne Helland

-56

26,1

+1,6

060601

Ålesund

Steffen Moe

-81

27,4

+1,6

060601

Ålesund

Robin Sætre

-88

28,2

0

190901

Ålesund

Sigbjørn Lerstad

-58

33,6

+1,6

060601

Ålesund

 

400 meter (aut)

Arne Vangsnes

-60

58,46

 

090601

Ålesund

Arne Opheim

-50

58,85

 

030801

Skjåk

Arne Giske

-53

62,92

 

010901

Straumsnes

 

400 meter (man)

Magne Helland

-56

57,8

 

150801

Ålesund

Steffen Moe

-81

58,2

 

150801

Ålesund

Mick Rasmussen

-77

60,9

 

090501

Ålesund

 

800 meter

Magne Helland

-56

2.07,80

 

160601

Straumsnes

Arne Vangsnes

-60

2.10,19

 

040801

Skjåk

Steffen Moe

-81

2.11,56

 

220901

Ålesund

Arne Opheim

-50

2.16,29

 

040801

Skjåk

Mick Rasmussen

-77

2.20,8

 

100601

Ålesund

Magnus Viddal

-87

2.38,56

 

100601

Ålesund

Sondre Omenås

-88

2.44,2

 

170601

Molde

Runar Korsnes

-89

2.46,00

 

100601

Ålesund

Svein Borge Hofseth

-89

3.02,58

 

130501

Ulsteinvik

Sigbjørn Lerstad

-58

3.06,3

 

040701

Ålesund

Roger Tysnes

-58

3.16,03

 

040801

Skjåk

 

1500 meter

Magne Helland

-56

4.26,34

 

180801

Elnesvågen

Steffen Moe

-81

4.37,00

 

180801

Elnesvågen

Arne Opheim

-50

4.41,42

 

050801

Skjåk

Mick Rasmussen

-77

4.51,40

 

090601

Ålesund

Tom Christiansen

-52

4.53,66

 

180801

Elnesvågen

 

3000 meter

 

 

 

 

 

 

 

5000 meter

Magne Helland

-56

16.42,54

 

190501

Ulsteinvik

Tom Christiansen

-52

18.01,14

 

020901

Strumsnes

Mick Rasmussen

-77

18.38,38

 

190501

Ulsteinvik

Steffen Moe

-81

18.42,34

 

190501

Ulsteinvik

 

10000 meter

Tom Christiansen

-52

37.41,98

 

050801

Skjåk

 

110 meter hekk (100cm)

Torbjørn Naas

-83

18,64

 

070701

Sollefteå,Sv.

 

Halvmaraton

Magne Helland

-56

1.21,53

 

050501

Ålesund

Tom Christiansen

-52

1.24,01

 

080901

Oslo

Helge Fuglseth

-49

1.32,45

 

250801

Sykkylven

Leif Feøy

-36

1.34,21

 

250801

Sykkylven

Arnljot Lande

-46

1.35,25

 

080901

Oslo

Sigbjørn Lerstad

-58

1.56,49

 

050501

Ålesund

 

Maraton

Leif Feøy

-36

3.08,00

 

140701

Australia

 

1000 meter stafett

Veteran Giske, Opheim, Vangsnes, Giske   2,17,17            040801            Skjåk  

 

Høyde

Torbjørn Naas

-83

1,90

 

160601

Straumsnes

Narve Hoff

-57

1,70

 

220901

Ålesund

Helge Schistad

-50

1,25

 

220901

Ålesund

Sondre Omenås

-88

1,20

 

170601

Molde

 

Lengde

Vebjørn Jakobsen

-84

6,01

 

130501

Ulsteinvik

Torbjørn Naas

-83

5,77

 

190501

Ulsteinvik

Rune Gjærde Hansen

-86

5,45

 

190501

Ulsteinvik

Robin Sætre

-88

4,97

 

190801

Ulsteinvik

Jan Erik Hammer

-82

4,77

1,8

040701

Ålesund

Magnus Viddal

-87

4,38

-1,8

090501

Ålesund

Robin Sætre

-88

3,94

+1,5

080801

Ålesund

Sondre Omenås

-88

3,90

+1,8

080801

Ålesund

Narve Roiha Sunde

-87

3,70

1,6

180701

Ålesund

Runar Korsnes

-89

3,36

motv.

100601

Ålesund

Tarjei Omenås

-92

3,16

-1,7

180701

Ålesund

Erik Fagerhaug

-88

2,96

+0,5

120901

Ålesund

Sigbjørn Helland

-91

2,83

+0,5

120901

Ålesund

Arve Nes Sleveland

-91

2,76

 

250801

Ørsta

Henrik Nørve Hatlø

 

2,65

 

090601

Ålesund

Tore Andre Godø Emblem

-90

2,57

+1,1

120901

Ålesund

 

Tresteg

Vebjørn Jakobsen

-84

12,47

+0,7

090901

Fana

Torbjørn Naas

-83

12,20

+1,4

180801

Elnesvågen

Helge Schistad

-50

9,52

+0,5

050801

Skjåk

 

Kule 2 kg

Tarjei Omenås

-82

7,10

 

160901

Molde

Martin Grytten

-92

6,44

 

260901

Ålesund

 

Kule 3 kg

Narve Roiha Sunde

-87

9,91

 

130501

Ulsteinvik

Robin Sætre

-88

8,84

 

260901

Ålesund

Sondre Omenås

-88

8,67

 

170601

Molde

 

Kule 4 kg

Rune Hansen

-86

10,84

 

030501

Ålesund

Narve Roiha Sunde

-87

8,16

 

030501

Ålesund

Magnus Viddal

-87

7,08

 

090501

Ålesund

 

Kule 5,5 kg

Rune Hansen

-86

10,49

 

190501

Ulsteinvik

Vebjørn Jakobsen

-84

9,18

 

090501

Ålesund

 

Kule 6 kg

Helge Schistad

-50

10,20

 

220801

Ålesund

Rolf Arne Sunde

-50

9,49

 

260901

Ålesund

 

Kule 7,26 kg

Francis Hatlø

-83

10,62

 

100601

Ålesund

Helge Schistad

-50

9,11

 

260901

Ålesund

Rolf Arne Sunde

-50

8,34

 

260901

Ålesund

Tor Omenås

-59

7,60

 

260901

Ålesund

 

Diskos 1 kg

 

 

 

 

 

 

 

Diskos 1,5 kg

 Rolf Arne Sunde

-50

27,57

 

120901

Ålesund

 

Diskos 2 kg

Rolf Arne Sunde

-50

22,65

 

120901

Ålesund

 

Spyd 400 g

Tarjei Omenås

-92

19,00

 

260901

Ålesund

Martin Grytten

-92

16,48

 

260901

Ålesund

 

Spyd 600 g

Rune Hansen

-86

34,35

 

030501

Ålesund

Narve Roiha Sunde

-87

30,47

 

160901

Ulsteinvik

Robin Sætre

-88

25,30

 

260901

Ålesund

Sondre Omenås

-88

24,58

 

040701

Ålesund

Magnus Viddal

-87

16,81

 

030501

Ålesund

 

Spyd 800 g

Narve Hoff

-57

62,19

 

050801

Skjåk

Rolf Arne Sunde

-50

43,10

 

100601

Ålesund

Torbjørn Naas

-83

41,04

 

220901

Ålesund

Helge Schistad

-50

23,89

 

220901

Ålesund

 

Slegge 4 kg

Narve Roiha Sunde

-87

14,90

 

120901

Ålesund

 

Slegge 6 kg

Rolf Arne Sunde

-50

33,00

 

260901

Ålesund

Helge Schistad

-50

19,73

 

260901

Ålesund

 

Slegge 7,25 kg

Rolf Arne Sunde

-50

30,51

 

120901

Ålesund

 

Liten ball - 80 g

Runar Korsnes

-89

36,44

 

100601

Ålesund

Tarjei Omenås

-92

29,65

 

090601

Ålesund

Henrik Nørve Hatlø

 

19,03

 

090601

Ålesund

 

Liten ball - 150 g

Magnus Viddal

-87

35,50

 

100601

Ålesund

 

4-kamp

Runar Korsnes

-89

2194

 

100601

Ålesund

Magnus Viddal

-87

1849

 

100601

Ålesund

For enkeltresultater: Se Sparebanklekene 01

 

Statistikken er oppdatert av Jon Abelseth