10 på topp stafetter kvinner pr. 01.11.2002      
 
4x100 m  
Mørejarl FIK 48,81   170794 Nesbyen  
  (Lillian Foss Breivik-Line Fiskerstrand-Irene Kjerstad- Laila Gjerde)
Aksla IL   50,17   O80784 Nadderud  
  (Janne Østrem-Eli Karin Pilskog-Ann-Marit Kleive-Anne Dyrhol)  
IL Hødd   51,51   O40688 Bjørkelangen  
  (Bente Hansen-Iren Birkelid-Kristine Haddal - Laila Gjerde)  
Tingvoll FIK 51,96   O80902 Straumsnes  
  Silje Ulseth-Ingrid Ness Rolland-Mari Husby -Rakel Aasprong
Ørsta IL 52,36   O80602 Ålesund    
  Tone B.Mo - Lene Kristiansen-Anita Kristiansen-Ida K. Myrold
Ålesund FIK 53,22   O50998 Straumsnes  
  (Kari Lid Skodje - Liv Inger Ryste-Synnøve Kalleklev-Hilde Røsvik)
Tresfjord IL 54,98   210698 Straumsnes  
  (Marit H.Frostad-Marte Kjøpstad-Tonje Ødegård-Silje Øvstedal)  
Manuelle tider:  
Volda T&IL 51,1   110688 Ålesund  
  (Vibeke Mundal-Astrid Halkjelsvik-Eli Karin Pilskog-Margareth Myklebust)
Langevåg IL 52,2   240791 Ålesund  
  (Kathrin Urke-Solgunn Hoff -Mari Bergset -Line Fiskerstrand)  
Larsnes IL 52,6   290979 Ålesund  
  (Lag ukjent)  
IL Molde-Olymp 52,7   140687 Molde  
  ( Lag ukjent )  
Hareid IL 52,7   190688 Bergsøy  
  (Lag ukjent)  
IL Norodd 52,7   100689 Straumsnes  
  (Lag ukjent)  
Dimna IL 52,8   280882 Hareid  
  (Wenche Kleven -Randi Dragsund -Gunn Klungsøyr -Unni Dragsund)
 
 
4x200 m  
Aksla IL   1.44,0   290985 Ålesund  
  (Heidi Dyrhol-Lisbeth Stave -Eli Karin Pilskog -Ann-Marit Kleive)  
IL Norodd 1.51,17   180689 Kristiansund  
  (Hilde Jørgenvåg-Unni Schrøen-Lise Pettersen-Lene Hoel)  
IL Hødd   1.52,1   160979 Ålesund  
  (Anita Solheim-Kristin Myking-Sonja Merete Solheim-Inger Ann Johansen)
Ålesund FIK 1,52,64   O50699 Ålesund  
  (Hilde Røsvik,Elinn Myklebust,Synnøve Helland,Synnøve Kalleklev)
Ørsta IL   1.53,44   280900 Ørsta  
  (Silje Kristin Nilsen- Kari Yksnøy Bergmann-Anita Kristiansen-Len Kristiansen)
Hareid IL 1.53,3   O90685 Ålesund  
  (Lag ukjent)      
Bergsøy IL 1.53,9   120677 Ålesund  
  (Lag ukjent)      
Moltustranda IL 1.54,O   140681 Ålesund  
  (Lag ukjent)      
Goma IL   1.54,6   130682 Ålesund  
  (Grete Mork - Ingunn Betten - Bodil Gjeldnes - Anne B.Utheim)  
Larsnes IL 1.55,0   O80680 Ålesund  
  (Ann Kr. Lillebø-Hanne Indregård-Margareth Dyrhol-Anne Dyrhol)  
IL  Molde-Olymp 1.55,3   120682 Ålesund  
  (Lag ukjent)  
Volda T&IL 1.55,6   O80686 Ålesund  
  (Elisabeth Inselset-Vibeke Mundal-Margaret Myklebust -Astrid Halkjelsvik)
Eide IL   1.56,9   O70680 Ålesund  
  (Tone Bjellvåg - Kari Lysgård - Anne Merete Eide - Bente Krakeli )
     
 
4x400 m  
Aksla IL   3.48,56   150385 Fana  
  (Heidi Dyrhol - Lisbeth Stave- Eli Karin Pilskog-Ann-Marit Kleive)  
Bergsøy IL 4.01,74   270682 Fana  
  (Anita Kvalsvik-Kaia Hilde Husøy-Liv Koppen -Mariann Westbø)  
IL Molde-Olymp 4.02,7   210589 Molde  
  (Lone Høj -Torill E.Småge -Hilde Hovdenakk-Gro Wolff)  
IL Norodd 4.06,88   O50688 Bjørkelangen  
  (Lise Pettersen-Hilde Jørgenvåg-Lene Hoel-Unni  Schrøen)  
IL Hødd   4.08,3   O40680 Ørsta  
  (Sonja Merete Solheim-Merete Brandal-Reidun Walaunet-Inger Ann Johansen)
Mørejarl FIK 4.11,8O   230594 Ålesund  
  (Karete Nesset-Maria Vollsæter-Lillian Foss Breivik -Irene Kjerstad)
Sunndal IL 4.12,2   210589 Molde  
  (Liv E.Nielsen - Kristin Bach -Linda Aaram- Elisabeth Hjertø)  
Dimna IL 4.12,3   O10683 Ålesund  
  (Bjørg Hatløy - Kjersti Kleven -Randi Dragsund - Unni Dragsund)  
Hareid IL 4.15,3   230588 Ålesund  
  (Trine Pilskog-Jeanett Håbakk-Ragnhild Liaset-Hanne Holm)  
Larsnes IL 4.18,4   O40680 Ørsta  
  (Lag ukjent)  
 
 
 
4x800 m  
IL Norodd 9.48,2   230588 Ålesund  
  (Anita Tilseth-Lene Hoel -Turid Fossland-Unni Schrøen)  
Hareid IL 9.59,6   220985 Fosnavåg  
  (lag antatt: Jeanette Håbakk-May Bente Marø -Hanne Holm - Hege Holstad)
Dimna IL 10.05,6   100981 Ulsteinvik  
  (Bjørg Hatløy -Randi Dragsund-Kjersti Kleven-Unni Dragsund)  
Tingvoll FIK 10.07,0   230588 Ålesund  
  (Ann M.Bergheim-Gunn I.Hovslien-Ingunn Sæterbø -Åse Aasen)  
 *  Driva IL 10.23,7   1985  
  (Lag ukjent)  
Bergsøy IL 10.30,14   O30681 Ålesund  
  (Lag ukjent)  
 ** Eide IL 10.41,1   20098O ? Ålesund  
  (Tone Bjellvåg -Kari Lysgård - Birgit Avseth - Bente Krakeli)  
IL Goma   11.16,3   82  
  (Lag ukjent)  
Sunndal IL 11.29,5   81  
  (Lag ukjent)  
  * Notert som kretsrekord for Nordmøre 31.12.86 . Mangler sted og når.
  ** Notert som kretsrekord for Romsdal 31.12.86 . Mangler sted og når.
 
 
1000 m stafett  
Aksla IL   2.15,37   210785 Steinkjer  
  (Anne Dyrhol -Heidi Dyrhol-Ann-Marit Kleive - Eli Karin Pilskog)  
Mørejarl FIK 2.20,66   210894 Jessheim  
  (Line Fiskerstrand-Laila Gjerde-Lillian Foss Breivik - Irene Kjerstad)
Volda T&IL 2.23,6   120688 Ålesund  
  (Vibeke Mundal-Astrid Halkjelsvik-Margaret Myklebust- Eli Karin Pilskog)
Bergsøy IL 2.24,73   160581 Ålesund  
  (Lag ukjent)  
IL Norodd 2.25,O   O30788 Straumsnes  
  (Lag ukjent)  
Hareid IL 2.25,45   260889 Fana  
  (Torunn Topphol-Birte Falk-Elisabeth Grimstad-Karete Nesset)  
Ørsta IL   2.25,8   230881 Ålesund  
  (Anne Grete Brauteset-Grete Bjørdalsbakke-Maria Mork-Kari Lundestad)
IL Molde-Olymp 2.25,8   290882 Molde  
  (Lag ukjent)  
Larsnes IL 2.26,O   300979 Ålesund  
  (Lag ukjent)  
Dimna IL 2.26,4   120982 Ålesund  
  (Lag ukjent)  
IL Hødd   2.26,5   300979 Ålesund  
  (Lag ukjent)