Aldersrekorder gutter pr.01.11.2002            
Ved Rolv Gitlestad og Erik Aarset  
Klasse Navn   Klubb Resultat Dato Sted  
       
60 m        
G11 Per Even Brautehaug   Ørskog IL 8,4 120682 Ålesund  
G11 Bjørn Olav Johansen   IL Hødd 8,68 270692 Lillehammer  
G12 Marius Moen   Måndalen IL 8,06 150902 MOLDE  
G13 Ronny Urke Langevåg IL 7,6 1985    
G13 Ronny Urke Langevåg IL 7,88 310885 Kongsberg  
G14 Jan-Ole Sekkesæter   IL Molde-Olymp 7,35 240695 Lillehammer  
G15 Anton Røed Kristiansen   Ørsta IL 7,2 110571 Oslo/Jordal  
G16 Anders Møller Larsen   Aalesunds IL 7,1 260655 Sandvika  
G16 Svein Eikrem Molde FIL 7,1 1968    
G16 Anton Røed Kristiansen   Ørsta IL 7,1 O30572 Ørsta  
G16 Rivo Andrianjafintrimo   Ørsta IL 7,33 291198 Oslo/Ekeberg(i)  
G17 Helge Melsæter   Molde FIL 7,O 1958      
G18 Rune Halle IL Hødd 7,1 O50592 Molde  
       
100 m        
G13 Endre Hindhammer   Torvikbukt IL 12,35 190890 Oppdal  
G14 Jan-Ole Sekkesæter   IL Molde-Olymp 11,54 O90995 Molde  
G15 Ronny Urke Langevåg IL 11,35 170787 Lillehammer  
G16 Jan-Ole Sekkesæter   IL Molde-Olymp 11,17 290697 Lillehammer  
G17 Ronny Urke Langevåg IL 11,12 210789 Lisleby  
G18 Audun Garshol Hareid IL 10,8 120769 Oslo/Bi.  
G18 Ronny Urke Langevåg IL 11,04 17089O Fana  
         
200 m        
G13 Endre Hindhammer   Torvikbukt IL 25,1 1990  
G14 Jan-Ole Sekkesæter   IL Molde-Olymp 23,5 120995 Molde  
G15 Ronny Urke Langevåg IL 23,41 300887 Ålesund  
G16 Jan-Ole Sekkesæter   IL Molde-Olymp 23,OO 270697 Lillehammer  
G17 Narve Blindheim   Sykkylven IL 22,29 230685 Trondheim  
G18 Audun Garshol Hareid IL 22,2 110769 Oslo/Bi.  
G18 Ronny Urke Langevåg IL 22,52 27069O Raufoss  
       
300 m        
G15 Runar Heltne Hareid IL 37,4 O60995 Ålesund  
G15 Kim Heiki Solvær   Aure IL 38,02 O60796 Straumsnes  
G16 Kim Heiki Solvær   Aure IL 37,3O O50797 Bollnäs  
G17 Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 37,34 O10895 Ørsta  
G18 Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 37,98 240996 Ørsta  
       
       
400 m        
G14 Jan-Ole Sekkesæter   IL Molde-Olymp 58,2 O20595 Molde  
G15 Runar Heltne Hareid IL 51,85 240695 Lillehammer  
G16 Svein Eikrem Molde FIL 52,2 1968    
G16 Runar Heltne Hareid IL 52,46 220696 Lillehammer  
G17 Ivar Lødemel Ørsta IL 49,3 150773 Nadderud  
G18 Ivar Lødemel Ørsta IL 48,8 120674 Oslo/Bi.  
       
   
   
   
       
600 m        
G11 Stein Søbstad IL Molde-Olymp 1.46,7 O30972 Kongsberg  
G12 Stig Håheim IL Hødd 1.41,9 300875 Kongsberg  
G13 Paul Moltubakk IL Hødd 1.34,8 1972    
G14 Runar Heltne Hareid IL 1.33,2 O70594 Larsnes  
G15        
G16 Svein Eikrem Molde FIL 1.23,9 1968    
G17        
G18 Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 1.24,62 130896 Ørsta  
       
800 m        
G11 Jim Svenøy Elnesvågen IL 2.23,6 O20783 Ålesund  
G12 Per Erik Vullum   Aure IL 2.15,7 1986    
G12 Runar Heltne Hareid IL 2.15,92 200992 Ørsta  
G13* Runar Heltne Hareid IL 2.08,50 250993 Ålesund  
G14 Per Kyrre Kvien   Vartdal T&IL 2.02,1 300984 Ålesund  
G15 Jan Ove Pilskog   Emblem IL 1.58,15 220882 Fana  
G16 Jim Svenøy Elnesvågen IL 1.56,4 210888 Fana  
G17 Jim Svenøy Elnesvågen IL 1.54,9 110689 Straumsnes  
G18 Svein Eikrem Molde FIL 1.52,6 11097O Colombes/Fr.  
         
       
1000 m        
G11 Per Erik Vullum   Aure IL 3.12,6 1985    
G12 Odd Arne Skogen   Emblem IL 2.52,90 1979    
G13 Per Kyrre Kvien   Vartdal T&IL 2.49,3 130883 Nadderud  
G14 Per Kyrre Kvien   Vartdal T&IL 2.42,99 110884 Nadderud  
G15 Runar Heltne Hareid IL 2.39,72 O30995 Ørsta  
G16 Per Kyrre Kvien   Vartdal T&IL 2.37,9 1986    
       
       
1500 m        
G13 Per Erik Vullum   Aure IL 4,27,7 270687 Lillehammer  
G14 Runar Heltne Hareid IL 4.18,1 O40994 Molde  
G15 Per Kyrre Kvien   Vartdal T&IL 4.10,4 O30885 Ørsta  
G16 Jim Svenøy Elnesvågen IL 4.03,3 110988 Molde  
G17 Jim Svenøy Elnesvågen IL 3.54,45 220689 Lillehammer  
G18 Jim Svenøy Elnesvågen IL 3.49,31 27069O Helsingfors  
       
       
2000 m        
G15 Runar Heltne Hareid IL 5.50,42 130895 Fana  
           
           
3000 m            
G15 Odd Arne Skogen   Emblem IL 9.01,39 210882 Fana  
G16 Robert Idar Kleppe   Hareid IL 8.52,51 260889 Fana  
G17 Jim Svenøy Elnesvågen IL 8.47,1 200889 Straumsnes  
G18 Christen Bruseth   Batnfjord IL 8.39,39 170891 Fredrikstad  
           
           
5000 m            
G17 Robert Idar Kleppe   Hareid IL 15.23,7 12089O Molde  
G18 Peder Arne Sylte   IL Molde-Olymp 14.58,2 140772 Trondheim/Le.  
       
       
60 m hekk (76,2 cm) 6 hekker      
G11 Arne Torset Aure IL 11,O 260891 Aure  
G12 Marius Moen (90)   Måndalen IL 10,57 280602 Lillehammer  
     
       
80 m hekk (76,2 cm).Før 1992.        
G13 Rune Nordberg IL Molde-Olymp 12,6 O60987 Kongsberg  
G14 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 11,8 O1068O Sandefjord  
G14 Svein Svanem Tingvoll IL 12,34 260889 Kongsberg  
         
80 m hekk (84,0 cm) Etter 1992.        
G13 Trygve Eriksen IL Valder 12,78 120993 Molde  
G14 Sigmund Ytre Hauge   Bergsøy IL 12,6O 1992 ????  
G14 Trygve Eriksen IL Valder 12,65 240694 Lillehammer  
       
100 m hekk (91,4 cm)      
G15 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 14,8 130681 Ålesund  
G15 Svein Svanem Tingvoll IL 14,8 O20990 Molde  
G16 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 14,28 210882 Fana  
       
       
110 m hekk (100 cm)      
G15 Stian Eikrem IL Molde-Olymp 15,41 250688 Lillehammer  
G16 Øyvind Boxaspen   IL Norodd 16,87 O10795 Härnösand,Sv.  
G17 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 15,65 190683 Nadderud  
G18 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 15,22 230684 Raufoss  
G18 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 15,2 O90584 Ålesund  
   
110 m hekk (106,7 cm)  
G16 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 16,9 O40982 Ålesund  
G17 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 16,57 160783 Byrkjelo  
G17 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 15,7 130783 Ålesund  
G18 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 16,11 210784 Moss  
G18 Ole Andrew Rekdal   Aksla IL 15,7 270684 Ørsta  
   
200 m hekk (76,2 cm)      
G15 Øistein Sporsheim   Molde/Olymp IL 33,7 230997 Molde  
G17 Svein Svanem Tingvoll IL 27,8 170992 Straumsnes  
G17 Øivind Sandbakk   Ørsta IL 28,5O O60698 Ålesund  
G18 Trygve Eriksen Valder IL 27,56 O60698 Ålesund  
   
300 m hekk (84,0 cm) 7 hekker        
G15 Svein Olav Eidsæther   IL Frode 42,67 310592 Overhalla  
G16 Runar Heltne Hareid IL 40,96 O70796 Straumsnes  
       
       
300 m hekk (91,4 cm)      
G17 Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 42,64 O20795 Härnösand,Sv.  
G18 Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 40,14 O80896 Straumsnes  
       
       
400 m hekk  (84 cm)      
G16 Frode Johansen Elnesvågen IL 62,03 O40688 Trondheim  
G17 Kurt A.Juberg IL Molde-Olymp 58,33 210888    
G18 Tore Gjul Tingvoll IL 57,9O O60987    
       
400 m hekk (91,4 cm)      
G15 Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 63,5 280993 Ørsta  
G16 Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 60,6 200994 Ørsta  
G17 Kurt A.Juberg IL Molde-Olymp 58,6 170988 Straumsnes  
G18 Gjert Knutsen Ålesund IL 56,8 220854 Seinäjoki  
       
1500 m hinder      
G15 Iver Kristian Arnesen   Elnesvågen IL 4.38,89 300593 Ørsta  
G16 Øivind Sandbakk   Ørsta IL 4.36,17 O50797 Bollnäs,Sv.  
           
2000 m hinder          
G16 Jim Svenøy Elnesvågen IL 6.23,74 O40688 Trondheim  
G17 Jim Svenøy Elnesvågen IL 5.52,74 210789 Fredrikstad  
G18 Jim Svenøy Elnesvågen IL 5.45,22 27079O Overhalla  
       
       
3000 m hinder      
G18 Jim Svenøy Elnesvågen IL 8.57,83 300690 Budapest  
   
Høyde M/T        
G11 Kjell Bjørnar Farstad   Elnesvågen IL 1,45 1986    
G12 Petter Leon Fauske   Ørskog IL 1,56 120781 Lalm  
G13 Petter Leon Fauske   Ørskog IL 1,7O 280882 Kongsberg  
G14 Yngve Sporstøl Ørsta IL 1,8O 210986 Molde  
G14 Sverre Ranes Surnadal IL 1,8O 140888 Aure  
G14 Øyvind Sandbakk   Ørsta IL 1,8O O90995 Molde  
G15 Yngve Sporstøl Ørsta IL 1,93 O10887 Ørsta  
G16 Petter Leon Fauske   Ørskog IL 1,96 O80985 Ålesund  
G17 Yngve Sporstøl Ørsta IL 2,OO 230789 Fredrikstad  
G18 Bård Inge Bø Bergsøy IL 2.03 200895 Ørsta  
       
       
Høyde U/T        
G11 Kjetil Aarseth(73)   Ørsta IL 1,17 111184 Ulsteinvik  
G12 Terje Andre Valderhaug(70) IL Valder 1,25 1982    
G13 Yngve Sporstøl(72)   Ørsta IL 1,37 281285 Ørsta  
G14 Bjørnar Vik(71)   IL Hødd 1,45 281285 Ørsta  
G15 Jan Ove Ertresvåg(63)   Dimna IL 1,51 141278 Ulsteinvik  
G16 Ole Bjørn Moen Elnesvågen og O 1,59 270277 Bryn  
G17 Edvind Bugge Eidsvåg IL 1,6O O70270 Molde  
G18 Edvind Bugge Eidsvåg IL 1,67 140371 Hustad  
         
         
     
     
         
   
Stav    
G11 Sindre Sandbakk   Ørsta IL 2,13 120995 Ørsta  
G12 Sindre Sandbakk   Ørsta IL 2,2O 100996 Ørsta  
G13 Sindre Sandbakk   Ørsta IL 2,7O 310897 Kongsberg  
G14 Sindre Sandbakk   Ørsta IL 3,OO 230798 Ørsta  
G15 Bjørn E.Staurset   Rauma FIL 3,22 230772 Isfjorden  
G16 Stian Pedersen Vågstranda IL 3,4O O20691 Bollnäs  
G17 Øyvind Boxaspen   IL Norodd 3,7O 200796 Vöyri,Fi.  
G18 Bjørn Morstøl Romsdalshorn IL 3,8O 300663 Nadderud  
       
       
Lengde M/T(11 og 12 år satssone fra 1978 og 13-14 år satssone fra 1978 t.o.m. 1991.).      
G11-sone Tore Kvisvik Straumsnes IL 4,71 160679 Surnadal  
G12-sone Tore Kvisvik Straumsnes IL 5,38 240880 Surnadal  
G12-planke Ole Edvardsen Aksla IL 5,19 160973 Karlstad  
G13-sone Tore Kvisvik Straumsnes IL 5,72 120981 Trondheim  
G13-planke Stig Lennart Håheim   IL Hødd 5,33 130676 Ålesund  
G14-planke Tore Frøland Aksla IL 6,16 260873 Fana  
G15 Helge Sæther Langevåg IL 6,55 190965 Oslo  
G16 Helge Sæther Langevåg IL 6,71 1966    
G17 Helge Sæther Langevåg IL 7,13 240967 Ålborg  
G18 Helge Sæther Langevåg IL 7,21 300668 Nadderud  
         
       
       
Lengde U/T        
G11 Bjørnar Vik(71)   IL Hødd 2,28 1982    
G12 Ole Edvardsen(61)   Aksla IL 2,5O 210373 Ålesund  
G13 Ronny Urke(72)   Langevåg IL 2,74 281285 Ørsta  
G14 Stig Rune Otterlei(67)   Skodje IL 2,94 111281 Skodje  
G15 Stig Rune Otterlei(67)   Skodje IL 2,94 110282 Skodje  
G16 Stig Rune Otterlei(67)   Skodje IL 3,11 291283 Ørsta  
G17 Stig Rune Otterlei(67)   Skodje IL 3,14 291284 Ørsta  
  Stein Mittet(42) *   Ålesund IL 3,16 220359 Volda  
G18 Stein Mittet(42)   Ålesund IL 3,27 270260 Vigra  
  *ikke tidligere reg. (manglet stevnerapport?)    
     
   
   
       
       
Tresteg (satssone G13 og G14 fra 1979-1991).        
G13 Helge Walaunet IL Hødd 11,01 O21084 Ulsteinvik  
G14 Trygve Eriksen IL Valder 12,27 110994 Ulsteinvik  
G15 Arne Torset Aure IL 13,16 O10795 Härnösand,Sv.  
G16 Arne Torset Aure IL 13,45 100896 Askøy  
G17 Bjørn Prytz Romsdalshorn IL 13,66 1962    
G18 Gunnar Hagen Gyl IL 14,13 O60822 Kristiansund  
       
       
Kule 2 kgs        
G11 Arnt Ernes Eresfjord IL 12,38 1986    
G12 Elmer Øyen Surnadal IL 14,28 140888 Aure  
   
   
       
Kule 3 kgs        
G11 Petter Leon Fauske   Ørskog IL 10,17 24098O Ålesund  
G12 Petter Leon Fauske   Ørskog IL 11,46 230881 Skodje  
G13 Hans Olav Løset   Håvoll IL 15,09 O30983 Kongsberg  
G14 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 17,69 240684 Tresfjord  
       
       
Kule 4 kg        
G13 Kristen Berli Aksla IL 12,46 1970    
G14 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 15,01 O80984 Trondheim  
G15 Jon G.Holten Surnadal IL 16,87 101075 Surnadal  
G16 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 19,OO 200986 Molde  
       
       
Kule 5,5 kg        
G15 Per Atle Hansen   Sunndal IL 14,03 1970    
G16 Kai Dagfinn Stenjem   Tresfjord IL 15,47 1986    
G17 Kai Dagfinn Stenjem   Tresfjord IL 17,18 1987    
G18 Jon G.Holten Surnadal IL 17,79 270578 Surnadal  
         
       
Kule 7,25 kg        
G15 Helge Walaunet IL Hødd 11,58 O30886 Ørsta  
G16 Per Atle Hansen   Sunndal IL 13,28 120871 Sunndalsøra  
G17 Jon Gunnar Holten   Surnadal IL 14,81 130777 Surnadal  
G18 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 15,36 300788 Meisingset  
       
       
Diskos 1 kg        
G11 Stian Løvik Tresfjord IL 29,86 280489 Tresfjord  
G12 Frode Johansen Elnesvågen IL 26,84 1984    
G13 Øyvind Dalhus Aksla IL 38,86 310885 Kongsberg  
G14 Nils Henrik Devold   Langevåg IL 45,14 1986    
  Øyvind Dalhus Aksla IL 45,14 O71086 Ålesund  
G15 Øyvind Dalhus Aksla IL 51,34 1987    
G16 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 57,2O 130786    
       
       
Diskos 1,5 kg        
G15 Jon Gunnar Holten   Surnadal IL 38,OO 120875 Surnadal  
G16 Per Bj.Gjeldnes   IL Søya 46,78 270878 Gjøvik  
G17 Tore Nyløkken Rauma FIL 48,3O 180877 Isfjorden  
G18 Tore Nyløkken Rauma FIL 50,78 220778 Trondheim  
       
       
Diskos 1,75 kg      
G17 Jan Egil Romestrand Vartdal T&IL 36,14 1998    
G18 Eystein Bruseth   Fræna FIK 41,02 300592 Overhalla  
       
   
   
       
Diskos 2 kg        
G15 Jon Gunnar Holten   Surnadal IL 33,OO 260875 Surnadal  
G16 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 36,94 O60786 Tresfjord  
G17 Jon Gunnar Holten   Surnadal IL 40,24 100877 Surnadal  
G18 Jon Gunnar Holten   Surnadal IL 46,32 O81078 Surnadal  
       
Slegge 4 kg (110cm streng frem til 1992,deretter 100 cm)        
G14 Tore Nyløkken Rauma FIL 49,12 1974    
G15 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 49,22 250585 Fana  
G16 Kai Dagfinn Stenhjem   Tresfjord IL 47,82 1986    
       
       
Slegge 6,25 kg      
G15 Per Atle Hansen   Sunndal IL 34,04 1970    
G16 Per Atle Hansen   Sunndal IL 38,28 1971    
G17 Tore Nyløkken Rauma FIL 49,12 140877 Trondheim  
G18 Tore Nyløkken Rauma FIL 56,14 O81078 Bryn  
   
Slegge 7,25 kg  
G15 Per Atle Hansen   Sunndal IL 30,12 O71070 Sunndalsøra  
G16 Malvin Dalhus Aksla IL 39,11 1963  
G17 Malvin Dalhus Aksla IL 44,68 O80764 Ålesund  
G18 Tore Nyløkken Rauma FIL 52,34 230978 Kongsberg  
       
       
Spyd 0,4 kg        
G11 Arnfinn Rekdal IL Molde-Olymp 40,48 210989 Molde  
G12 Torgeir Sæther   Valsøyfjord IL 40,82 190884 Meisingset  
       
       
Spyd 0,6 kg        
G13 Elmer Øyen Surnadal IL 42,1O O11089 Meisingset  
G14 Christen Bruseth   Batnfjord IL 48,94 1987    
G15 Nils Arne Solheim   Surnadal IL 54,58 280774 Meisingset  
G16 Arvid Holst Molde FIL 61,27 170961    
       
       
Spyd 0,8 kg gammel type      
G15 Arvid Holst Molde FIL 53,49 1960    
G16 Arvid Holst Molde FIL 58,43 O30961 Kristiansund  
G17 Kjetil Kvande Sunndal IL 67,44 11077O Meisingset  
G18 Narve Hoff Aksla IL 66,96 O70675 Ålesund  
       
       
Spyd 0,8 kg ny type      
G15 Torbjørn Naas Ålesund FIK 36,68 O60998 Straumsnes  
G16 Rune Molnes IL Valder 48,5O O40694 Bergsøy  
G17 Nicholas Haugland   IL Molde-Olymp 54,44 280888 Molde  
G18 Nicholas Haugland   IL Molde-Olymp 59,46 100989 Molde  
       
Liten ball 80 gr.  
G11 Terje Slagnes Åheim IL 51,54 170896 Ørsta  
G12 Kenneth Koditwakku   Aksla IL 54,86 250595 Ålesund  
       
Liten ball 150 gram      
G11 Christen Bruseth   Batnfjord IL 63,68 280884 Tresfjord  
G12 Christen Bruseth   Batnfjord IL 69,08 1985    
G13 Magnus Giske Snipsøyr   Hareid IL 59,15 100601 Ålesund  
G14 Frank R.Holst Molde FIL 78,02 120862 Molde  
         
       
       
Mangekamp        
4-kamp Tyrvingtabell 2002 Ny tabell  
G11 (60 m el 60 m hekk(76,2)-Lengde el Høyde-Kule 2 kg el liten ball (80g)-800 m).    
  Bjørn Olav Johansen   IL Hødd 3506 p 19/200992 Ørsta  
  9,04(910 p) -4,19(924 p) - 7,79(746 p) -2.32,10(926 p) )  
G12 Runar Heltne Hareid IL 3.740 p 19/200992 Ørsta  
  8,66(888 p) - 4,58(922 p) -10,47(848 p) -2.15,92 (1.082 p)  
6-kamp Tyrvingtabell.Gammel tabell-og fra 2002 nye øvelser:    
G13 (60 m -Lengde-Kule 3 kg /80 m  hekk (76,2)-Høyde - 800 m).        
  Sigmund Ytre Hauge   Moltustranda IL 4.878 p O70991 Ørsta  
  (8,6 -5,10 -12,14/ 12,9 -1,40-2.42,4)    
G14 (60 m - Lengde-Kule(3) / 80 m hekk (84,0)-Høyde -800 m ) .    
  Sigmund Ytre Hauge   Bergsøy IL 5.251 p 19/200992 Ørsta  
  (8,36 -5,04 -13,13 / 12,60 -1,70 -2.16,52)          
9-kamp mangekamptabell          
G15 (100 m-Lengde-Kule(4)-Høyde / 100 m h (91,4)-Diskos(1,5)-Stav-Spyd(0,6)-1000 m.)    
  Runar Heltne Hareid IL 5.107 p O2/O30995 Ørsta  
  (12,04-5,75-10,73-1,66 / 15,94 -28.60 -2,80 -45,78-2.39,72)    
  ( 643p-533p- 530p-512p /  740p - 437p - 309p - 526p - 877p  =5107 )    
G16 Runar Heltne Hareid IL 5.292 p 20/210796 Växsjö  
  (11,96-6,06-10,79-1,62 / 14,64 -32,24 - 3,32-53,02-2.43,01)      
  (659p -600p- 533p- 480p /  894p - 509p - 436p - 633p - 548 p = 5292 p)    
10-kamp mangekamptabell        
G17          (100 m-Lengde-Kule 5,5-Høyde-400 m /110 m hekk (100)-Diskos1,75kg-Stav-Spyd (0,8)-1500 m)    
  Jørn Erik Norangshol   Ørsta IL 4.754 p O2/030995 Ørsta  
  (11,98-5,15-9,28-1,62-52,68 / 17,76 -24,14-2,70-19,98-4.32,98)    
  (655p - 411p-443p-480p-695p / 547p - 351p - 286p - 161p- 725p = 4.754p)    
G18 Svein Olav Eidsæter   Frode IL 5.190p O2/O30995 Ørsta  
  (11,80-6,06-9,40-1,65-51,56 / 17,68-21,04-2,70-31,38-4.29,28)      
  (691p-600p - 450p-504p-744p /  555p - 292p- 286p -319p -749p = 5190 p)    
Ukjent tabell og enkeltresultat :    
G17 Stian Pedersen Vågstranda IL 5.872 p 1992