M & R - 10 på topp kvinner gjennom alle tider per 1.11.2002        
100 m      
Ann - Marit Kleive   Aksla IL 12,09 O80985 Raufoss  
Laila Gjerde IL Hødd 12,53 O10892 Stjørdal  
Kari Lundestad * Ørsta IL 12,55 100782 Ålesund  
Eli Karin Pilskog   Aksla IL 12,56 200580 Oslo/Bi.  
Gro Wolff IL Molde Olymp 12,57 300581 Raufoss  
Margaret Myklebust   Volda TIL 12,57 210789 Lisleby  
Lillian Foss Breivik   Mørejarl FIK 12,58 230594 Ålesund  
Hilde Røsvik**   Ålesund FIK 12,65 O30600 Kristiansand  
Irene Kjerstad Mørejarl FIK 12,78 120694 Fosnavåg  
Anne Margit Solheim   Mørejarl FIK 12,78 250695 Lillehammer  
Anne Marit Aasen Straumsnes IL 12,78 250895 Åkrestrømmen  
Hildegunn Holten IL Ulvungen 12,78 270596 Molde  
*Tidl.reg 12,50 - men dette var et res.med for mye medvind 2,5 m/sek.      
** 12,56 innendørs Drammen 13022000      
MAN.TIDTAKING :      
Ann-Marit Kleive Aksla IL 11,9 170983 Steinkjer  
Brit Eli Moi Bryn IL 12,2 160673 Ålesund  
Kari Lundestad Ørsta IL 12,2 240885 Ålesund  
Ann Synnøv Moen Elnesvågen IL 12,3 300674 Tresfjord  
Birgit Olsen Kristiansund IL 12,4 1966    
Eva Madsen Aksla IL 12,4 120873 Ørsta  
Eli Karin Pilskog   Aksla IL 12,4 O70680 Ålesund  
Agnes C.Gundersen   IL Norodd 12,4 O10887 Straumsnes  
       
       
200 m      
Ann-Marit Kleive Aksla IL 24,43 O80886 Sandnes  
Gro Wolff IL Molde-Olymp 25,28 130981 Ålesund  
Kari Lundestad * Ørsta IL 25,61 230685 Trondheim  
Hildegunn Holten IL Ulvungen 25,65 140996 Oslo/Stov.  
Eli Karin Pilskog   Aksla IL 25,79 O80886 Sandnes  
Laila Gjerde Mørejarl FIK 26,04 O70893 Byrkjelo  
Monica Simensen Fræna FIK 26,06 120894 Kristiansand  
Irene Kjerstad Lepsøy IL 26,14 120993 Molde  
Ingrid H.Bjørdal Ørsta IL 26,17 120894 Kristiansand  
Margaret Myklebust   Volda TIL 26,24 O90789 Stjørdal  
Hilde Røsvik   Ålesund FIK 26,26 240600 Oslo,Bi.  
* Tidl.reg 25,55 -men dette var et res.med for mye medvind 3,4 m/sek.      
       
MAN.TIDTAKING :      
Ann Synnøve Moen   Elnesvågen IL 24,9 O90675 Oslo/BI.  
Gro Wolff IL Molde-Olymp 25,1 O40681 Oslo/Bi.  
Kari Lundestad Ørsta IL 25,3 O40885 Ørsta  
Eli Karin Pilskog   Aksla IL 25,3 140686 Lillehammer  
Birgit Olsen KIL 25,4 O30766 Lunde  
Margaret Myklebust   Volda TIL 25,5 O20789 Straumsnes  
Laila Gjerde IL Hødd 25,5 O50990 Ørsta  
Eva Madsen Aksla IL 25,6 190974 Oslo/Bis.  
Agnes C.Gundersen   IL Norodd 25,8 O30788 Straumsnes  
       
       
       
400 m      
Ann-Marit Kleive Aksla IL 55,61 O70985 Raufoss  
Gro Wolff IL Molde-Olymp 56,36 160881 Porsgrunn  
Eli Karin Pilskog   Aksla IL 56,42 210785 Steinkjer  
Anne Dyrhol Larsnes IL 56,6O 300581 Raufoss  
Hildegunn Holten IL Ulvungen 56,86 110896 Ravnanger  
Ingrid H. Bjørdal   Ørsta IL 56,89 O30994 Huddinge,Sv.  
Bente Krakeli Eide IL 56,96 300581 Raufoss  
Monica Simensen Fræna FIK 57,45 O20794 Stjørdal  
Irene Kjerstad Mørejarl FIK 57,72 200895 Lillehammer  
Kari Lundestad Ørsta IL 58,11 O60785 Byrkjelo  
       
MAN.TIDTAKING :      
Ann-Marit Kleive Aksla IL 55,5 O60986 Raufoss  
Eli Karin Pilskog   Aksla IL 56,2 140681 Ålesund  
Ingrid H. Bjørdal   Ørsta IL 56,6 100994 Ørsta  
Hilde Stavik Aksla IL 56,8 220979 Ålesund  
Monica Simensen Fræna FIK 56,8 100994 Ørsta  
Kari Lundestad Ørsta IL 56,9 O10984 Ørsta  
Birgit Olsen KIL 57,O 290868 Oslo/Bis.  
       
800 m      
Hilde Stavik Aksla IL 2.04,7 160982 Trondheim/Le.  
Gunvor Hilde Elnesvågen IL 2.04,8 110879 Larvik/Lo.  
Anne Dyrhol Larsnes IL 2.09,6 250781 Oslo/Stov.  
Trine Pilskog Hareid IL 2.09,87 180889 Stjørdal  
Fride Vullum   Aure IL 2.10,83 100601 Stjørdal  
Linda Aaram Sunndal IL 2.13,14 270691 Raufoss  
Hilde Hovdenakk IL Molde-Olymp 2.13,4 O20789 Straumsnes  
Mariann Westbø Bergsøy IL 2.13.78 O30782 Byrkjelo  
Lydia Iren Waage Bergsøy IL 2.14,05 170793 Bismo  
Trude Aagesen Smøla IL 2.14,2 O20789 Straumsnes  
Liv Koppen Bergsøy IL 2.14,43 250879 Porsgrunn/Kj.  
       
1000 m :      
Hilde Stavik Aksla IL 2.50,7 290980 Steinkjer  
Linda Aaram Sunndal IL 2.56,86 170890 Oppdal  
Trude Aagesen Smøla IL 3.03,1 O20889 Straumsnes  
Birgit Avseth Eide IL 3.07,1 220882 Eide  
Gry Homlong Aksla IL 3.11,3 190982 Ålesund  
Kristine Eikrem Engeset Ørsta IL 3.14,5 110602 Ørsta  
Line Berg Ørsta IL 3.14,91 110885 Nadderud  
Silje Fjørtoft   Ørsta IL 3.15,5 110602 Ørsta  
Lisbeth Stave Aksla IL 3.18,2 190982 Ålesund  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
1500 m      
Gunvor Hilde Elnesvågen IL 4.11,17 260580 Basel,Sweitz  
Hilde Stavik Aksla IL 4.16,59 210882 Steinkjer  
Trine Pilskog Mørejarl FIK 4.19,20 100596 Palo Alto,USA  
Fride Vullum   Aure IL 4.25,92 O70701 Drammen  
Bente Meisingset IL Molde-Olymp 4.30,5 O40982 Raufoss  
Hilde Hovdenakk IL Molde-Olymp 4.34,07 230789 Lisleby  
Linda Aaram Sunndal IL 4.34,64 O60889 Brekstad  
Karete Malen Nesset   Hareid IL 4.36,14 150990 Oslo/Bi.  
Birgit Avseth Eide IL 4.38,4 O40982 Raufoss  
Rigmor Ulstein Hareid IL 4.39,6 130878 Steinkjer  
     
1 eng.mile :      
Gunvor Hilde Elnesvågen IL 4.36,0 14099O London,Engl.  
Trine Pilskog Mørejarl FIK 4.38,58i O90396 Indianapolis,USA  
Fride Vullum   Aure IL 5.01.02i 230199 La Fayette,USA  
Mariann Westbø Bergsøy IL 5.12,9 O60980 Ålesund  
Birgit Avseth Eide IL 5.15,2 O6098O Ålesund  
       
       
3000 m      
Trine Pilskog Mørejarl FIK 9.19,83 140495 Walnut,USA  
Gunvor Hilde Elnesvågen IL 9.19,8 210680 København  
Fride Vullum Aure IL 9.34,45 160598 Palo Alto,USA  
Bente Meisingset IL Molde-Olymp 9.38,8 280583 Lillehammer  
Hilde Hovdenakk IL Molde-Olymp 9.55,99 270689 Raufoss  
Linda Aaram Sunndal IL 9.57,39 190791 Førde  
Rigmor Ulstein Hareid IL 9.57,8 110878 Steinkjer  
Karete Malen Nesset   Hareid IL 10.01,9 12089O Molde  
Guri Hestflått Surnadal IL 10.07,19 270689 Raufoss  
Birgit Avseth Eide IL 10.08,7 20078O Steinkjer  
     
       
5000 m      
Fride Vullum   Aure IL 16.01,41 O40501 Palo Alto,USA  
Trine Pilskog * Mørejarl FIK 16.50,94 240395 Palo Alto, USA  
Hilde Hovdenakk IL Molde-Olymp 17.26,38 150990 Oslo/Bi.  
Ragnhild Nes Sunndal IL 18.32,2 O21084 Surnadal  
Fride Myskja** Isfjorden IL 19.08,0 1982    
Astrid Korsnes****   Torvikbukt IL 19.08 260887 Torvikbukt  
Coby Ytterdal***   Norddal IL 19.19,0 160987 Stranda  
Mette Wirum **   IL Ulvungen 19.20,6 1985    
Monica Kvalsvåg IL Norodd 20.34,2 O30886 Torvikbukt  
Marit R.Halle Surnadal IL 20.44,7 1985    
* Oppnådde 16.37,06 innendørs i Champaign, USA 100296.    
** NFIF ikke mottatt stevnerapport        
*** Hollandsk statsborger.Ikke approbert stevne?      
**** Utilstrekkelig tidtaking.        
10000 m      
Ragnhild Nes Søya IL 38.21,6 200983 Surnadal  
Turid Malme   Fræna FIK 38.40,6 101000 Elnesvågen  
Astrid Korsnes Torvikbukt IL 39.54,7 O70988 Torvikbukt  
       
       
       
       
Halvmaraton : Klubbtilhørighet ofte uklar - men vi har notert bestetider fra distriktet.  
Inger H. Pedersen   IL Molde/Olymp 1.21,58 280594 Molde  
Turi Malme   Fræna FIK 1,25,30 O70902 Oslo  
Bjørg Storeide Emblem IL 1.27,40 210594 Ålesund  
Inger Riksheim Sykkylven IL 1.27,43 160887 Sykkylven  
Birgit Avseth Eide IL 1.27,52 O70991 Oslo  
Unni Ødegård Molde og Omegn 1.29,09 100794 Oppdal  
Anette Torset Gundersen IL Norodd 1.29,15 220893 Straumsnes  
Hanne Cecilie Bolstad IL Hødd 1.29,15 O51002 Drammen  
Bjørg Hatlen Isfjorden IL 1.29,23 130986 Oslo  
Mette Wirum IL Ulvungen 1,29,27 O70686 Oppdal  
     
     
       
Maraton : Klubbtilhørighet ofte uklar - men vi har notert bestetider fra distriktet.  
Liv Kristin Mæhle   Sunndal IL 3.12,42 230685 Oppdal  
Anette Torset Gundersen IL Norodd 3.13,01 O90995 Oslo  
May Britt Karlsson   IL Norodd 3.42,55 O90995 Oslo  
         
       
       
       
       
       
100 m hekk(84,0)        
Hildegunn Holten IL Ulvungen 14,85 O10897 Nesbyen  
Rigmor Slatlem Fræna FIK 15,5O O50693 Straumsnes  
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 15,66 120981 Ålesund  
Eva Furseth Valldal IL 15,79 O10691 Ski  
Lene Kristiansen   Ørsta IL 15,82 190800 Ørsta  
Line Fiskerstrand   Mørejarl FIK 16,02 230794 Sundsvall.Sv.  
Lene Hoel IL Norodd 16,12 310891 Drammen  
Mari Husby   Tingvoll FIK 16,2O O70902 Straumsnes  
Irja Roiha Sunde Mørejarl FIK 16,32 O60894 Straumsnes  
Silje Øvstedal   Tresfjord IL 16,45 290700 Søderhamn,Sv.  
MAN.TIDTAKING :        
Hildegunn Holten IL Ulvungen 14,5 130997 Molde  
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 15,O O10984 Ørsta  
Inger Anne Remmen   Aksla IL 15,6 150869 Fana  
Grete Skarbøvik Aksla IL 15,6 150869 Fana  
Silje Øvstedal Tresfjord IL 16,1 190998 Florø  
Anne Trine Roald Aksla IL 16,5 170983 Steinkjer  
Hilde Røsvik   Ålesund FIK 16,5 160900 Ski  
     
     
200 m hekk(76,2)        
Hilde Røsvik Ålesund FIK 30,9O O60698 Ålesund  
Agnes C.Gundersen*   IL Norodd 31,6 130786 Kristiansund  
Ann Marit Kleive Aksla IL 31,7 290884 Ålesund  
Bente Engdahl IL Molde/Olymp 32,4 O10988 Molde  
Ingrid Ness Rolland Tingvoll FIK 32,6 O50902 Straumsnes  
Gro Wolff IL Molde/Olymp 33,9 230589 Molde  
Eva Madsen Aksla IL 34,2 101074 ÅLESUND  
*NFIF ikke mottatt stevnerapport        
       
       
       
       
       
       
400 m hekk(76,2)        
Hildegunn Holten IL Ulvungen 61,29 O80996 Fredrikstad  
Monica Simensen Fræna FIK 63,62 200894 Jessheim  
Lene Hoel IL Norodd 63,92 O80790 Nyklarby,Fi.  
Irene Kjerstad Mørejarl FIK 64,98 200796 Vöyri,Fin.  
Hilde Stavik Aksla IL 67,55 Ö50982 Ålesund  
Sonja M.Solheim IL Hødd 67,68 240880 Ålesund  
Synnøve Kalleklev   Ålesund FIK 68,48 O60998 Straumsnes  
Astrid Halkjelsvik   Volda TIL 69,04 O40688 Trondheim,Le.  
Liv Koppen Bergsøy IL 69,86 130981 Ålesund  
MAN.TIDTAKING:      
Hilde Stavik Aksla IL 64,O 300979 Ålesund  
Sonja M.Solheim IL Hødd 66,1 280980 Steinkjer  
Eva Madsen Aksla IL 67,O 150876 Askim  
Kari Lundestad Ørsta IL 67,3 O41084 Ørsta  
Astrid Halkjelsvik   Volda TIL 67,3 120688 Ålesund  
Ann E.Szell IL Valder 68,2 300979 Ålesund  
       
Høyde        
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 1,85 170983 Steinkjer  
Eva Furseth Valldal IL 1,76 210789 Lisleby  
Silja Rekdal Volda TIL 1,75 O60888 Bismo  
Inger A.Johansen IL Hødd 1,7O O61082 Ålesund  
Ingebjørg Fjeldseth   IL Norden 1,7O 200684 Torvikbukt  
Turid Stolsmo* Halsa IL 1,69 300778 Jakobstad  
Gunn Anita Næss Surnadal IL 1,68 210687 Molde  
Mari Husby   Tingvoll FIK 1,68 220901 Ålesund  
Rakel Aasprong   Tingvoll FIK 1,67 O70702 Straumsnes  
Kirsti Holt IL Hj./Fram 1,65 270583 Trondheim/Le.  
Ingvild Endal Ørsta IL 1,65 O60888 Steinkjer  
     
*1,71 i Ålesund 200977-NFIF ikke mottatt stevnerapp/ikke approbert.    
     
     
     
     
     
Lengde      
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 6,03 230881 Ålesund  
Hilde Røsvik   Ålesund FIK 6,OO 220700 Florø  
Oddrun Lange SK Olymp 5,98 140962 Beograd  
Hildegunn Holten   Tingvoll FIK 5,81 220700 Florø  
Marit Rakstang Straumsnes IL 5,61 240771 Hamar  
Nancy Bergseth Langevåg IL 5,57 O70876 Ålesund  
Line Fiskerstrand   Langevåg IL 5,54 140893 Trondheim/Le.  
Grete Aasprong KIL 5,52 1967    
Astrid Schistad IL Molde-Olymp 5,51 O50774 Molde  
Inger Anne Remmen   Aksla IL 5,5O 130868 Ålesund  
Åse Aasen * Straumsnes IL 5,5O 1982    
*NFIF ikke mottatt stevnerapport.Besteres.iflg.NFIF 5,28/82.    
       
       
       
       
       
       
       
Høyde u.t.      
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 1,52 110384 Rosendal  
Hanne Reitan IL Bryn 1,43 O70376 Ørsta  
Birgit Løkhaug IL Bryn 1,42 100285 Elnesvågen  
Eva Furseth Valldal IL 1,41 210287 Valderøy  
Mari Mo IL Ulvungen 1,36 O90369 Hønefoss  
Janne Aas* Aure IL 1,35 1982    
Agnes C.Gundersen   IL Norodd 1,35 110384 Rosendal  
Malin-Oline Bergset   IL Molde-Olymp 1,34 210288 Elnesvågen  
Britt Ekroll Skodje IL 1,33 240176 Skodje  
Anne M.Ormset Straumsnes IL 1,32 1976    
Jenny Holstad Hareid IL 1,32 200277 Ulsteinvik  
Eli Otterlei Aksla IL 1,32 230280 Ulsteinvik  
Bente Abelseth Ålesund FIK 1,32 130293 Ålesund  
* NFIF ikke mottatt stevnerapport.          
     
     
Lengde u.t.      
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 2,84 130382 Ørsta  
Astrid Schistad IL Molde-Olymp 2,76 170274 Elnesvågen  
Agnes C.Gundersen   IL Norodd 2,73 250385 Kristiansund  
Bjørg Kristiansen   SK Olymp 2,72 O30258 Molde  
Line Fiskerstrand   Mørejarl FIK 2,72 O50394 Voss  
Diana Trejos* IL Norodd 2,71 190183 Kristiansund  
Irene Kjerstad   Mørejarl FIK 2,71 O50394 Voss  
Oddrun Lange SK Olymp 2,7O 1962    
Eli Karin Pilskog   Aksla IL 2,66 100379 Spjelkavik  
Kaia Hilde Husøy Bergsøy IL 2,66 O70282 Fosnavåg  
Nina Helen Kleppe   IL Valder 2,66 O30390 Valderøy  
* Amerikansk statsborger. Norsk statsborger fra 1991.      
     
     
Stav    
Lisbet Rolland   Tingvoll FIK 2,4O O30799 KROKOM,SV.  
Hildegunn Holten   IL Ulvungen 2,1O O50797 Bollnäs  
Tone Bjørdalsbakke Mo Ørsta IL 2,1O O30902 Ørsta  
Ida Rolland   Tingvoll FIK 2,0O O30799 Krokom,Sv.  
Ingrid Nes Rolland   Tingvoll FIK 2,OO O80701 Sollefteå,Sv.  
 
     
         
Tresteg      
Hilde Røsvik   Ålesund FIK 12,14 230700 Florø  
Line Fiskerstrand   Mørejarl FIK 12,09 O70996 Fredrikstad  
Marit Jacobsen Sunndal IL 11,32 O90794 Drammen  
Hildegunn Holten   IL Ulvungen 11,29 240896 Fosnavåg  
Hanne Saur *   IL Ulvungen 11,18 O80696 Ålesund  
Ingrid Ness Rolland Tingvoll FIK 11,11 O40802 Lillehammer  
Lene Granrud Straume Vågstranda IL 11,05 150899 Florø  
Hilde Osnes Mørejarl FIK 11,03 300897 Kristiansund  
Mari Husby   Tingvoll FIK 10,91 310802 Oslo,Bi.  
Lene Hoel   IL Norodd 10,87 200791 Førde  
**11,31 innendørs/96.          
     
Kule ( 4)      
Eva Furseth Valldal IL 12,7O O70895 Bismo  
Ann Kr. Granrud Straume Vågstranda IL 12,62 310880 Molde  
Aud Bente Ormestad   Aure IL 12,41 240794 Sundsvall,Sv.  
Elin Aspås Angvik IL 12,32 O70680 Sunndalsøra  
Synnøve Farstad IL Bryn 12,3O 130676 Ålesund  
Hanne Waksvik* Vågstranda IL 12,13 O80991 Molde  
Bente Lena Røv Foldfjorden IL 12,07 O20886 Torvikbukt  
Hildegunn Holten   Tingvoll FIK 12,OO 170500 Wichita,USA  
Marnie Vikan ** Tingvoll FIK 11,92 200689 Surnadal  
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 11,87 240980 Ørsta  
Ingerid Qvale Ørsta IL 11,86 310875 Sunndalsøra  
Gry Løvold Sykkylven IL 11,79 211089 Ikornes  
*NFIF ikke mottatt stevnerapport. Besteres.ellers 11,77/1991.    
**Oppgitt 12,38 i 1983 - høyst sannsynligvis 3 kgs redskap.10,67 forøvrig samme år.    
       
Diskos (1)      
Ann Kr.Granrud Straume Vågstranda IL 49,7O 20078O Steinkjer  
Aud Bente Ormbostad   Aure IL 44,6O 220893 Vasa,Fin.  
Johanne Kirkebø Aksla IL 42,96 260884 Øvre Årdal  
Ingerid Qvale Ørsta IL 42,3O 111075 Løten  
Lene Granrud Straume Vågstranda IL 40,25 250500 Tresfjord  
Ingunn Hoset Averøy IL 4O,OO 160984 Kristiansund  
Hanne Waksvik Vågstranda IL 39,18 110792 Meisingset  
Karen Fladset SK Olymp 37,69 140763 Tingvoll  
Gry Løvold Sykkylven IL 37,1O O70785 Tresfjord  
Elin Aspås Angvik IL 35,96 O80979 Kristiansund  
Susanne M.Ringdal   Sunnylven IL 35,96 160696 Tresfjord  
       
       
Spyd( 0,6 )      
Susanne M. Ringdal   Sunnylven IL 49,2O 190895 Lillehammer  
Brit Wikebye Aksla IL 45,3O 180677 Førde  
Oddrun Lange SK Olymp 45,03 240762 Oslo/Bi  
Aud B.Ormbostad Aure IL 42,96 O10892 Stjørdal  
Kristin Sørheim IL Norden 41,4O 200874 Meisingset  
Ann-Mari Hammer   Tingvoll IL 40,78 180672 Bryn  
Mona Gjelstenli Mørejarl FIK 40,32 O70796 Straumsnes  
Unni Stølen IL Norden 40,22 260770 Stavanger/St  
Ann Kr.Granrud Straume Vågstranda IL 38.88 120981 Ålesund  
Trude Aagesen Smøla IL 38,32 O90989 Molde  
     
Spyd nytt spyd 1999    
Lene Kristiansen   Ørsta IL 40,51 300602 LILLEHAMMER  
Hildegunn Holten   Tingvoll FIK 37,46 230301 Tuscaloosa,USA  
Anita Kristiansen   Ørsta IL 37,12 O40799 Krokom,Sv.  
Sara Lande Rise   Hareid IL 31,99 160602 Torvikbukt  
Ingvild Sellereite   Tingvoll FIK 30,77 O20700 Lillehammer  
Heidi Kjersheim   Tresfjord IL 30,25 O20700 Lillehammer  
Marte Overaa   Ålesund FIK 30,19 260800 Ålesund  
Tone Bjørdalsbakke Mo Ørsta IL 30,OO O80902 Straumsnes  
Kine Samseth Hoem Ålesund FIK 29,38 140802 Ålesund  
Silje Osnes   Tingvoll IL 28,78 150602 Torvikbukt  
     
   
   
Slegge 4 kg      
Silje Osnes   Tingvoll FIK 45,11 160602 Torvikbukt  
Synnøve Naalsund   Tingvoll FIK 42,7O 130900 Fana  
Sara Stenhjem Tresfjord IL 32,97 230898 Levanger  
Susanne M. Ringdal   Sunnylven IL 31,52 190796 Vöyri,Finl.  
Hanne Waksvik Vågstranda IL 27,22 O20694 Tresfjord  
Kari Betten Tingvoll FIK 25,18 190699 Straumsnes  
Anita Kristiansen   Ørsta IL 23,25 280999 Ørsta  
Grete Bjørdalsbakke Mo Ørsta IL 23,23 O11002 Ørsta  
Tove Lise Norangshol   Ørsta IL 23,15 260598 Ørsta  
Lene Kristiansen Ørsta IL 22,OO 280999 Ørsta  
 
       
       
7-kamp(Tabell 1984)        
(100m hekk(84)-Høyde-Kule(4kg)-200m/Lengde-Spyd-800 m)    
       
Hildegunn Holten IL Ulvungen 4832 14-15.09.96 Stovner  
( 15,53 - 1,53 - 10,46 -25,65/ 5,52 -32,58 - 2,22,96)    
Grete Bjørdalsbakke   Ørsta IL 4691 29-30.09.84 Ørsta  
(  15,1  - 1,77 - 11,85 - 27,0  / 5,52 -30,61 -2.54,7 )    
Eva Furseth Valldal IL 4626 O1-O2.06.91 Ski  
( 15,79 -1,75 - 11,17 -28,87 / 5,12 -34,08 -2.33,12 )    
Lene Hoel IL Norodd 4062 3108-O109.91 Drammen  
 ( 16,12 - 1,53 - 8,68 -27,34 / 4,98 -22,22 - 2.29,73 )    
Kari Lundestad Ørsta IL 3559 29-30.09.84 Ørsta  
 ( 18,9   - 1,48 - 7,30 - 25,4  / 4,56 - 15,66 - 2.25,7 )    
Norunn Dimmen Dimna IL 3099 19-20.09.87 Ørsta  
(  20,3  - 1.34  - 7,89 - 29,8 / 4,49  - 29,38  - 2.35,2 )