10 på topp stafetter kvinner pr. 1.11.2002
4x100 m
Mørejarl FIK 48,81 170794 Nesbyen
(Lillian Foss Breivik-Line Fiskerstrand-Irene Kjerstad- Laila Gjerde)
Aksla IL 50,17 O80784 Nadderud
(Janne Østrem-Eli Karin Pilskog-Ann-Marit Kleive-Anne Dyrhol)
IL Hødd 51,51 O40688 Bjørkelangen
(Bente Hansen-Iren Birkelid-Kristine Haddal - Laila Gjerde)
Ørsta IL 52,36 O80602 Ålesund
Tone B.Mo - Lene Kristiansen-Anita Kristiansen-Ida K. Myrold
Ålesund FIK 53,22 O50998 Straumsnes
(Kari Lid Skodje - Liv Inger Ryste-Synnøve Kalleklev-Hilde Røsvik)
Manuelle tider:
Volda T&IL 51,1 110688 Ålesund
(Vibeke Mundal-Astrid Halkjelsvik-Eli Karin Pilskog-Margareth Myklebust)
Langevåg IL 52,2 240791 Ålesund
(Kathrin Urke-Solgunn Hoff -Mari Bergset -Line Fiskerstrand)
Larsnes IL 52,6 290979 Ålesund
(Lag ukjent)
Hareid IL 52,7 190688 Bergsøy
(Lag ukjent)
Dimna IL 52,8 280882 Hareid
(Wenche Kleven -Randi Dragsund -Gunn Klungsøyr -Unni Dragsund)
4x200 m
Aksla IL 1.44,0 290985 Ålesund
(Heidi Dyrhol-Lisbeth Stave -Eli Karin Pilskog -Ann-Marit Kleive)
IL Hødd 1.52,1 160979 Ålesund
(Anita Solheim-Kristin Myking-Sonja Merete Solheim-Inger Ann Johansen)
Ålesund FIK 1.52,64 O50699 Ålesund
(Synnøve Helland,Elinn Myklebust,Hilde Røsvik,Synnøve Kalleklev)
Ørsta IL 1.53,44 280900 Ørsta
(Silje Kristin Nilsen- Kari Yksnøy Bergmann-Anita Kristiansen-Len Kristiansen)
Hareid IL 1.53,3 O90685 Ålesund
(Lag ukjent)
Bergsøy IL 1.53,9 120677 Ålesund
(Lag ukjent)
Moltustranda IL 1.54,O 140681 Ålesund
(Lag ukjent)
Larsnes IL 1.55,0 O80680 Ålesund
(Ann Kr. Lillebø-Hanne Indregård-Margareth Dyrhol-Anne Dyrhol)
Volda T&IL 1.55,6 O80686 Ålesund
(Elisabeth Inselset-Vibeke Mundal-Margaret Myklebust -Astrid Halkjelsvik)
4x400 m
Aksla IL 3.48,56 150385 Fana
(Heidi Dyrhol - Lisbeth Stave- Eli Karin Pilskog-Ann-Marit Kleive)
Bergsøy IL 4.01,74 270682 Fana
(Anita Kvalsvik-Kaia Hilde Husøy-Liv Koppen -Mariann Westbø)
IL Hødd 4.08,3 O40680 Ørsta
(Sonja Merete Solheim-Merete Brandal-Reidun Walaunet-Inger Ann Johansen)
Mørejarl FIK 4.11,8O 230594 Ålesund
(Karete Nesset-Maria Vollsæter-Lillian Foss Breivik -Irene Kjerstad)
Dimna IL 4.12,3 O10683 Ålesund
(Bjørg Hatløy - Kjersti Kleven -Randi Dragsund - Unni Dragsund)
Hareid IL 4.15,3 230588 Ålesund
(Trine Pilskog-Jeanett Håbakk-Ragnhild Liaset-Hanne Holm)
Larsnes IL 4.18,4 O40680 Ørsta
(Lag ukjent)
4x800 m
Hareid IL 9.59,6 220985 Fosnavåg
(lag antatt: Jeanette Håbakk-May Bente Marø -Hanne Holm - Hege Holstad)
Dimna IL 10.05,6 100981 Ulsteinvik
(Bjørg Hatløy -Randi Dragsund-Kjersti Kleven-Unni Dragsund)
Bergsøy IL 10.30,14 O30681 Ålesund
(Lag ukjent)
1000 m stafett
Aksla IL 2.15,37 210785 Steinkjer
(Anne Dyrhol -Heidi Dyrhol-Ann-Marit Kleive - Eli Karin Pilskog)
Mørejarl FIK 2.20,66 210894 Jessheim
(Line Fiskerstrand-Laila Gjerde-Lillian Foss Breivik - Irene Kjerstad)
Volda T&IL 2.23,6 120688 Ålesund
(Vibeke Mundal-Astrid Halkjelsvik-Margaret Myklebust- Eli Karin Pilskog)
Bergsøy IL 2.24,73 160581 Ålesund
(Lag ukjent)
Hareid IL 2.25,45 260889 Fana
(Torunn Topphol-Birte Falk-Elisabeth Grimstad-Karete Nesset)
Ørsta IL 2.25,8 230881 Ålesund
(Anne Grete Brauteset-Grete Bjørdalsbakke-Maria Mork-Kari Lundestad)
Larsnes IL 2.26,O 300979 Ålesund
(Lag ukjent)
Dimna IL 2.26,4 120982 Ålesund
(Lag ukjent)
IL Hødd 2.26,5 300979 Ålesund
(Lag ukjent)