Resultatliste Høddsprinten 2003

 

Høddvoll Stadion 30.08.2003

 

Arr.: IL Hødd og Dimna IL

 

 

60 m jenter 7 år                                                                    

Plass Namn         Klubb              Tid

1        Rikke Wikstrøm Hide         Bergsøy IL                12,02

2        Maria Helen Vedde                       12,19

3        Åshild Nedreberg         Bergsøy IL                12,54

4        Merima Mulach                               12,66

5        Earlel                        13,40

6        Anna Kjersti Haram                      13,82

7        Ingrid Kristin Tafjord         IL HØDD           14,68

                                               

60 m jenter 8 år                                                                    

Plass Namn         Klubb              Tid

1        Martha Amalie Ringstad         IL HØDD           10,50

2        Elisabeth Kvalsvik         Bergsøy IL                11,35

3        Jenny Stokkevåg Berg         Dimna IL           11,91

4        Åslaug Helvig IL HØDD           11,95

5        Jeanett Sjåstad                               12,36

6        Karen Dimmen Opsal         Ørsta IL            12,92

7        Elisabeth Hide Myklebust         Bergsøy IL                12,93

8        Katharina Kristoffersen         Dimna IL           13,13

                                               

60 m jenter 9 år                                                                    

Plass Namn         Klubb              Tid

1        Elise Romestrand         IL HØDD           10,48

2        Elisabeth Grimstad         Dimna IL           10,53

3        Mukta Sofie Midtflø         Flø IL                11,05

4        Ronja Helen Abrahamsen         IL HØDD           11,17

5        Henriette Bolstad Banne         Hareid IL           11,31

6        Iselin Grimstad Selvåg          Hareid IL           11,57

7        Marita B. Vågeskar         IL HØDD           11,59

8        Benedicte Fjørtoft         IL HØDD           12,10

9        Linn Synnøve Munkelien         IL HØDD           12,25

10      Thea Vattøy Kristensen         IL HØDD           12,33

11      Kristine Ertresvåg         IL HØDD           12,69

12      Lise Mari Birkhol                                12,95

13      Andrea Gjerdsbakk         IL HØDD           13,02

                                               

60 m jenter 10 år                                                                    

Plass Namn         Klubb              Tid

1        Inger Dimmen Grimstad         IL HØDD           10,84

2        Gunhild Feiring                                11,42

3        Line Kristin Sjåstad                     11,47

4        Miriam M. Flatin IL HØDD           11,96

5        Tale Ingeberg         IL HØDD           12,25

6        Karianne Sunde                                 12,45

7        Henriette Sunde                                 12,53

8        Andrea Ingeberg         IL HØDD           12,54

                                               

60 m jenter 11 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Karoline Vattøy Larsen         Dimna IL         -1,4         9,82

2        Renate Grimstad         Dimna IL         -1,4         9,93

3        Kristine Kleven Hanstad         IL HØDD         -1,4         10,16

4        Runa Husøy         IL HØDD         -1,4         10,27

5        Lovise Frøystadvåg         Bergsøy IL       -1,4         10,70

                                               

60 m jenter 12 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Birgitte Giske Snipsøyr         Hareid IL  + 1,2  9,34

2        May Britt Thue  Åheim IL  + 1,2  9,80

3        Yvonne Aarvik Hareid IL  + 1,2  9,85

4        Ruth Myrvågnes         Dimna IL  + 1,2  10,39

5        Karoline Overvåg         IL HØDD  + 1,2  10,50

                                               

60 m jenter 13 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Pia Wikstrøm Hide         Bergsøy IL       + 0,8         9,40

2        Eirin Nedreberg         Bergsøy IL       + 0,8         9,60

3        Ingvild Håberg         Bergsøy IL       + 0,8         9,90

4        Miriam Kvalsvik         Bergsøy IL       + 0,8         10,68

                                               

60 m jenter 14 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Malin Kaldhol         Hareid IL  + 1,6  8,77

2        Kamilla Sporsheim         Dimna IL  + 1,6  9,24

4        Oda Renate Midtflø         Hareid IL  + 1,6  9,50

4        Kristine Garshol         Dimna IL  + 1,6  9,86

5        Janita Sæter Heimland         Dimna IL  + 1,6  10,36

                                               

                                               

100 m jenter 15 år                                                            

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Mirjam Knutsen         Dimna IL  + 1,7  13,78

2        Nina Urke Ertesvåg (14 år)         Dimna IL  + 1,7  13,84

                                               

                                               

GUTAR                                                   

                                               

60 m Gutar 7 år                                                                    

Plass Namn         Klubb              Tid

1        Karsten Warholm         IL HØDD           11,18

2        Amund Kleven Rasmussen         IL HØDD           11,58

3        Kristian Dragsund Mork         Dimna IL           11,99

4        Sinthusen Mahendraliongam                12,06

5        Markus Eidem         IL HØDD           12,16

6        Agastian Perinpasivam         IL HØDD           12,28

7        Stian B. Vågeskar         IL HØDD           12,51

8        Erlend Barstad         IL HØDD           12,68

9        Marcus Larsen         Dimna IL           14,70

                                               

60 m Gutar 8 år                                                                    

Plass Namn         Klubb              Tid

1        William Eikrem         Dimna IL           10,74

2        Eirik Kalvø Vattøy         IL HØDD           11,10

3        Halbjørn Hasund Thorseth         Dimna IL           11,19

4        Bjørnar Grimstad         IL HØDD           11,24

5        Håvard Fylsvik         IL HØDD           11,46

6        Victor Undli  IL HØDD           11,81

7        Thorvald Ringstad         IL HØDD           11,86

8        Fritjof Hofseth         IL HØDD           12,20

9        Christoffer Stornes         IL HØDD           12,44

10      Jan Magnus Dimmen         Dimna IL           12,48

11      Andreas Lillerovde         Dimna IL           12,93

12      Sigvald Sunde         IL HØDD           13,30

13      Vetle Styve Sæbø         IL HØDD           13,32

14      Tor Erling Adolfsen         Dimna IL           13,61

15      Sarushan Vamathevan         IL HØDD           13,92

                                               

60 m Gutar 9 år                                                                    

Plass Namn         Klubb              Tid

1        Henrik Overvåg         IL HØDD           10,18

2        Mikal Skare Haanes         IL HØDD           10,25

3        Pål Hofseth Skeide         IL HØDD           11,11

4        Erik Hasund         Dimna IL           11,53

5        Felix Moniz IL HØDD           11,61

6        Jørgen Sætrenes         IL HØDD           11,81

7        Mathias Pilskog         IL HØDD           11,91

8        Henrik Magnus Ulstein         IL HØDD           12,58

9        Per Kåre Lere                           14,40

                                               

60  gutar 10 år                                                

Plass Namn         Klubb              Tid

1        Kristoffer Sætrenes         IL HØDD           10,29

2        Christian Thue  Åheim IL           10,54

3        Ola Kalvø Vattøy         IL HØDD           10,62

4        Gustav Ringstad         IL HØDD           11,21

5        Elias Botnen         IL HØDD           11,22

6        Steinar Helvig IL HØDD           11,31

7        Daniel Olsvik Dimmen         IL HØDD           11,37

8        Einar Blindheim                            11,86

9        Kajan Anton IL HØDD           12,00

10      Ole Andrè Lere                           12,61

                                               

60 m gutar 11 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Martin Notøy Nevstad         IL HØDD  - 1,1   10,20

2        Anders Oksavik         IL HØDD  - 1,1   10,50

3        Oscar Ringstad                    - 1,3         10,66

4        Robin B. Vågeskar         IL HØDD  - 1,3   10,87

5        Frank Myklebust         IL HØDD  - 1,1   10,94

6        Havtor Hofseth Skeide         IL HØDD  - 1,3   11,44

                                               

60 m gutar 12 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Anders Odden Pedersen         Hareid IL  +1,8   9,62

2        Andreas Kleven Rasmussen         IL HØDD  +1,6   9,64

3        Martin Hånes         IL HØDD  +1,6   9,89

4        Runar Åhjem Løvold         Åheim IL  +1,8   9,90

5        Kjell Thomas Pilskog         IL HØDD  +1,6   10,36

6        Hans Olav Rise   IL HØDD  +1,6   10,73

7        Sølve Styve Sæbø         IL HØDD  +1,8   10,74

8        Bjørn Vikanes         IL HØDD  +1,8   10,76

                                               

60 m gutar 13 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1        Kjetil Westerås         Åheim IL  + 1,9  8,32

2        Ørjan Grimstad         Hareid IL  + 1,9  8,65

3        Kai Robert Hellebust                        + 1,9  8,70

4        Jan Kristian Korsnes         Hareid IL  + 1,9  9,38

5        Andreas Sporsheim         Dimna IL  + 1,8  10,46

                                               

60 m gutar 14 år                                                                    

Plass Namn         Klubb         Vind         Tid

1         Aleksander Urke Hagen         Hareid IL  + 1,9  9,53

 

 

1000 m stafett jenter                                                                

                                                                                               

Pl Lag     1. Etappe     2. Etappe      3. Etappe     4. Etappe     Tid

1   Dimna IL lag 1     Elisabeth Grimstad     Nina U. Ertesvåg     Mirjam Knutsen     Kamilla Sporsheim     2.43,34

2   Dimna IL lag 2     Karoline Vattøy Larsen     Renate Grimstad     Stine Skogen     Malin Mork     2.45,73

3   Hareid IL     Yvonne Årvik     Kristina Kaldhol     Birgitte Giske Snipsøyr     Malin Kaldhol     2.47,25

4   Bergsøy IL     Ingvild Håberg     Miriam Kvalsvik     Pia Wikstrøm Hide     Eirin Nedreberg     2.56,04

5   IL Hødd     Kristine Kleven Hanstad     Runa Husøy     Martha Amalie Ringstad     Elise Romestrand     3.18,63

                                                                                               

1000 m stafett gutar                                                                 

                                                                                               

Pl Lag     1. Etappe     2. Etappe      3. Etappe     4. Etappe     Tid

1   Hareid IL     Anders Odden Pedersen     Jan Kristian Korsnes     Håvard Furnes     Ørjan Grimstad     2.37,02

2   Åheim IL     Christian Thue     Runar Åhjem Løvold     Kjetil Westerås     Kai Robin Hellebust     2.50,18

3   IL Hødd     Ola Kalvø Vattøy     Kristoffer Sætrenes     Martin Hånes     Andreas Rasmussen     2.56,19

4   IL Hødd     Sølve Styve Sæbø     Bjørn Vikanes     Kjell Thomas Pilskog     Hans Olav Rise     3.12,57

5   IL Hødd     Elias Botnen     Gustav Ringstad     Martin Notøy Nevstad     Frank Myklebust     3.27,65

6   IL Hødd     Havtor Hofseth Skeide     Robin B. Vågeskar     Oskar Ringstad     Anders Oksavik     3.32,66

                                                                                               

1000 m stafett menn junor                                                                 

Pl Lag     1. Etappe     2. Etappe      3. Etappe     4. Etappe     Tid

1   Bergsøy IL     Thor Ove Brekke     Frank Otto Kvalsvik     Ruben Kvalsvik     Arve Nedreberg     2.17,79

 

 

Stafett rekrutt  -  5 * 100 m                                                                             

                                                                    

Pl Lag             1. Etappe            2. Etappe            3. Etappe            4. Etappe            5. Etappe            Tid

1   IL Hødd     Mikal Skare Haanes     Steinar Helvig     Jørgen Sætrenes     Martha Ringstad     Daniel Olsvik Dimmen     1.34,89

2   IL Hødd     Einar Blindheim     Kajan Anton     Henrik Overvåg     Pål Hofseth Skeide     Mathias Pilskog     1.36,63

3   Dimna IL     William Eikrem     Andreas Lillerovde         Tor-Erling Adolfsen     Halbjørn H. Thorseth          Eirik Hasund     1.38,07

4   Bergsøy IL     Rikke Wikstrøm Hide     Åshild Nedreberg     Elisabeth Myklebust     Elisabeth Kvalsvik     Lovise Frøystadvåg     1.40,62

5   IL Hødd     Ronja Helen Abrahamsen     Andrea Ingeberg     Åslaug Helvig     Tale Ingeberg     Marita B. Vågeskar     1.44,31

6   IL Hødd     Thea Vattøy Kristensen     Mirjam Flatin Linn Synnøve Munkelien     Kristine Ertresvåg         Rita Kristin Rise     1.44,92

7   IL Hødd     Bjørnar Grimstad     Felix Moniz     Henrik Magnus Ulstein     Thorvald Ringstad     Victor Undli     1.44,94

8   Dimna IL     Jenny S. Berg     Ruth Myrvågnes     Katharina Kristoffersen     Kristian D. Mork     Marcus Larsen     1.51,04