Resultatliste Dimnaleikane 2003

                                            

          Høddvoll Stadion 23. August   

                                            

                Arrangør Dimna IL          

                                               

                                               

60 m jenter 11 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid          Vind

1         Karoline Vattøy Larsen          Dimna IL          9,36          -3,3

2         Elise Flåen  IL Valder          9,62          -3,3

3         Reate Grimstad          Dimna IL          9,92          -3,3

4         Ane Ellefsen          Ålesund FIK     10,38          -3,3

5         Maria Ringstad          Dimna IL          11,10          -3,5

6         Malin Johansen          Larsnes IL        11,67          -3,5

7         Irmelin Dyrhol Larsnes IL        11,97          -3,5

                                               

60 m jenter 12 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Birgitte Giske Snipsøyr          Hareid IL          9,24      

2         Torill Haugen Øye          Norangdal IL      9,46      

3         Malin Solheim Høstmark          Elnesvågen OI   9,55      

4         Yvonne Aarvik  Hareid IL          9,84      

                                               

60 m jenter 13 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Hege K. Johannessen          Ålesund FIK     9,38      

2         Pia Wickstrøm Hide          Bergsøy IL        9,56      

3         Eirin Nedreberg          Bergsøy IL        10,08     

4         Ingvild Håberg          Bergsøy IL        10,19     

5         Miriam Kvalsvik          Bergsøy IL        10,82     

                                               

60 m jenter 14 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid          Vind

1         Malin Kaldhol          Hareid IL          8,77          -2,8

2         Nina Urke Ertesvåg          Dimna IL          8,88          -2,8

3         Eirin Roiha Sunde          Ålesund FIK     9,09          -2,8

4         Stine Skogen          Dimna IL          9,42          -3,0

5         Anette F. Therkildsen          IL Valder          9,54          -2,8

6         Ingrid Oksavik          Dimna IL          9,90          -3,0

7         Kristine Garshol          Dimna IL          9,96          -3,0

                                               

60 m jenter rekrutt                                                             

Alder  Namn          Klubb          Tid        

6 år     Guro Vattøy IL Hødd          16,09     

7 år     Rikke Wickstrøm          Bergsøy IL        12,32     

7 år     Åshild Nedreberg          Bergsøy IL        12,72     

7 år     Amalie Brekke          Bergsøy IL        12,86     

7 år     Katarina Kristoffersen          Dimna IL          13,70     

8 år     Elisabeth Kvalsvik          Bergsøy IL        11,87     

8 år     Elisabeth Myklebust Hide          Bergsøy IL        12,90     

8 år     Martha Amalie Ringstad          IL Hødd          10,92     

8 år     Henriette Bolstad Banne          Hareid IL          11,76     

8 år     Thea V. Kristensen          IL Hødd          12,75     

10 år   Andrea Guldbrandsen          Larsnes IL        12,35     

10 år   Emilie Indresøvde          Larsnes IL        12,58     

10 år   Kristin Haddal          IL Hødd          10,53     

10 år   Charlotte Skare Hånes          IL Hødd          10,55     

10 år   Marthe Mjøen Berg          IL Hødd          10,72     

10 år   May Kristin Bjørnerem          Midsund IL        10,46     

10 år   Mirjam Flatin  IL Hødd          11,27     

10 år   Oda Grønnevik          Larsnes IL        12,89     

                                               

60 m gutar 11 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Jacob L. Stenvaag          IL Valder          9,92      

2         Anders Oksavik          IL Hødd          10,62     

3          Alexander Hovdevik           Åheim IL          10,64     

                                               

60 m gutar 12 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Runar Aahjem Løvold          Åheim IL          9,92      

                                               

60 m gutar 13 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid          Vind

1         Kjetil Westerås          Åheim IL          8,57          -2,8

2         Kai Are Kristiansen          Ørsta IL          8,71          -2,5

3         Ørjan Grimstad          Hareid IL          8,79          -2,5

4         Simon Stølen Midsund IL        9,42          -2,5

5         Jan Kristian Korsnes          Hareid IL          9,75          -2,5

6         Christer Andre Dyrhol          Larsnes IL        9,94          -2,8

                                               

60 m gutar 14 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Torstein Nøstvold Harnes          Ålesund FIK     8,43          -2,7

2         Gaute Indresøvde          Larsnes IL        8,57          -2,7

3         Håvard Furnes          Hareid IL          8,80          -2,7

4         Jan Erik Fylling IL Valder          9,08          -2,7

                                               

60 m gutar rekrutt                                                             

Alder  Namn          Klubb          Tid        

7 år     Henning Flåen  IL Valder          11,98     

7 år     Kristian Dragsund Mork          Dimna IL          12,30     

8 år     Eirik Vattøy IL Hødd          11,47     

8 år     Halvor Mjøen Berg          IL Hødd          12,02     

8 år     William Eikrem          Dimna IL          11,06     

9 år     Jørgen Sætrenes          IL Hødd          11,68     

9 år     Kjetil Gurskevik Knotten          Dimna IL          11,40     

9 år     Mikal Skare Hånes          IL Hødd          10,73     

10 år   Christian Thue   Åheim IL          10,83     

10 år   Ola Vattøy IL Hødd          10,65     

                                               

100 m jenter 15 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Ida Marlen Kjøde          Hareid IL          13,91     

2         Rakel Stølen Midsund IL        14,04     

3         Mirjam Knutsen          Dimna IL          14,04     

                                               

100 m Jenter 18 år                                                               

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Ingvild Grimstad Selvåg          Hareid IL          13,55     

                                               

100 m Gutar  15 år                                                               

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Robin Sætre Ålesund FIK     12,73     

2         Andreas Bjørnerem          Midsund IL        12,82     

                                               

100 m Gutar 16 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Eirik F. Therkildsen          IL Valder          12,93     

                                               

100 m Menn senior                                                             

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Anders Eide (85)          IL Molde Olymp 12,04     

2         Svein Olav Eidseter          IL Frode          12,12     

3         Anders Eide (78)          IL Molde Olymp 12,15     

4         Geir Sporsheim          IL Molde Olymp 12,26     

                                               

200 m jenter 14 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Malin Kaldhol          Hareid IL          29,13     

2         Eirin Roiha Sunde          Ålesund FIK     30,22     

3         Anette F. Therkildsen          IL Valder          31,10     

4         Oda Renate Midtflø          Hareid IL          32,13     

                                               

200 m jenter 15 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Ida Marlen Kjøde          Hareid IL          28,61     

2         Rakel Stølen Midsund IL        30,93     

                                               

200 m gutar 14 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Jan Erik Fylling IL Valder          30,00     

                                               

200 m gutar 15 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Andreas Bjørnerem          Midsund IL        25,66     

                                               

200 m gutar 16 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Eirik F. Therkildsen          IL Valder          25,86     

                                               

200 m menn senior                                                             

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Svein Olav Eidseter          IL Frode          23,67     

2         Anders Eide (78)          IL Molde Olymp 23,98     

3         Geir Sporsheim          IL Molde Olymp 24,16     

4         Anders Eide (85)          IL Molde Olymp 24,37     

5         Terje Dyb          IL Valder          25,18     

                                               

800 m Jenter 11 år                                                               

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         May Kristin Bjørnerem          Midsund IL        02.58,36

2         Reate Grimstad          Dimna IL          03.04,93

          Ingvild Pedersen          Hareid IL          dnf        

                                               

800 m jenter 12 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Malin Solheim Høstmark          Elnesvågen OI   2.50,16  

                                               

800 m jenter 13 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Pia Wickstrøm Hide          Bergsøy IL        3.00,62  

2         Eirin Nedreberg          Bergsøy IL        3.06,07  

3         Miriam Kvalsvik          Bergsøy IL        3.11,96  

                                               

800 m jenter 14 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Stine Skogen          Dimna IL          2.44,57  

2         Ingrid Oksavik          Dimna IL          2.45,68  

                                               

800 m gutar 11 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Brede Stølen Midsund IL        3.39,17  

                                               

800 m gutar 12 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Anders Odden Pedersen          Hareid IL          2.41,67  

                                               

800 m gutar 13 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Ørjan Grimstad          Hareid IL          2.37,19  

2         Jan Kristian Korsnes          Hareid IL          2.39,15  

3         Kjetil Westerås          Åheim IL          2.40,10  

4         Simon Stølen Midsund IL        2.41,31  

                                               

800 m gutar 14 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Håvard Furnes          Hareid IL          2.38,59  

2          Alexander Urke Hagen          Hareid IL          3.09,98  

                                               

800 m gutar 15 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Walter Molt Rise          Hareid IL          2.12,03  

                                               

800 m gutar 17 år                                                                    

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1          Christoffer Giske          Ålesund FIK     2.28,07  

                                               

800 m menn senior                                                             

Plass  Namn          Klubb          Tid        

1         Odd Elvanes          Hareid IL          2.18,05  

                                               

Lengde jenter 11 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Karoline Vattøy Larsen          Dimna IL          4,17      

2         Elise Flåen  IL Valder          4,05      

3         Reate Grimstad          Dimna IL          3,86      

4         Ane Ellefsen          Ålesund FIK     3,59      

5         Ingvild Pedersen          Hareid IL          3,22      

6         Irmelin Dyrhol Larsnes IL        3,08      

7         Maria Ringstad          Dimna IL          3,01      

8         Malin Johansen          Larsnes IL        2,79      

                                               

Lengde jenter 12 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Torill Haugen Øye          Norangdal IL      4,27      

2         Yvonne Aarvik  Hareid IL          4,10      

3         Birgitte Giske Snipsøyr          Hareid IL          4,00      

4         Malin Solheim Høstmark          Elnesvågen OI   3,79      

                                               

Lengde jenter 13 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Pia Wickstrøm Hide          Bergsøy IL        4,17      

2         Hege K. Johannessen          Ålesund FIK     3,91      

3         Eirin Nedreberg          Bergsøy IL        3,86      

4         Ingvild Håberg          Bergsøy IL        3,45      

                                               

Lengde jenter 14 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Malin Kaldhol          Hareid IL          4,71      

2         Eirin Roiha Sunde          Ålesund FIK     4,65      

3         Stine Skogen          Dimna IL          4,45      

4         Nina Urke Ertesvåg          Dimna IL          4,39      

5         Oda Renate Midtflø          Hareid IL          4,35      

6         Christina Kaldhol          Hareid IL          4,34      

7         Ingrid Oksavik          Dimna IL          4,04      

8         Kristine Garshol          Dimna IL          3,82      

                                               

Lengde jenter 15 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Mirjam Knutsen          Dimna IL          4,74      

2         Malin Hide          Fiskarstrand IL  4,64      

                                               

Lengde jenter 18 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

J18     Ingvild Grimstad Selvåg          Hareid IL          4,94      

                                               

Lengde jenter rekrutt                                                             

Alder    Namn              Klubb              Best         

6 år     Guro Vattøy IL Hødd          1,82      

7 år     Rikke Wickstrøm          Bergsøy IL        2,20      

7 år     Åshild Nedreberg          Bergsøy IL        2,30      

7 år     Amalie Brekke          Bergsøy IL        1,83      

7 år     Katarina Kristoffersen          Dimna IL          1,77      

8 år     Elisabeth Kvalsvik          Bergsøy IL        2,65      

8 år     Elisabeth Myklebust Hide          Bergsøy IL        1,98      

8 år     Martha Amalie Ringstad          IL Hødd          3,26      

9 år     Iselin Grimstad Selvåg          Hareid IL          2,93      

9 år     Henriette Bolstad Banne          Hareid IL          2,73      

9 år     Thea V. Kristensen          IL Hødd          2,34      

9 år     Charlotte Hånes IL Hødd          3,07      

10 år   May Kristin Bjørnerem          Midsund IL        3,12      

10 år   Oda Grønnevik          Larsnes IL        2,84      

10 år   Emilie Indresøvde          Larsnes IL        2,65      

10 år   Andrea Guldbrandsen          Larsnes IL        2,82      

10 år   Mirjam Flatin  IL Hødd          3,25      

10 år   Kristin Haddal          IL Hødd          3,12      

10 år   Marthe Mjøen Berg          IL Hødd          2,81      

                                               

Lengde gutar 11 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1          Alexander Hovdevik           Åheim IL          3,95      

2         Torgeir skorge Aasen          Åheim IL          3,72      

3         Jacob L. Stenvaag          IL Valder          3,72      

                                               

Lengde gutar 12 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Anders Odden Pedersen          Hareid IL          4,46      

2         Runar Aahjem Løvold          Åheim IL          3,99      

                                               

Lengde gutar 13 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Kai Are Kristiansen          Ørsta IL          5,26      

2         Ørjan Grimstad          Hareid IL          4,68      

3         Kjetil Westerås          Åheim IL          4,26      

4         Simon Stølen Midsund IL        4,20      

5         Jan Kristian Korsnes          Hareid IL          4,18      

6         Christer Andre Dyrhol          Larsnes IL        3,67      

                                               

Lengde gutar 14 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Torstein Nøstvold Harnes          Ålesund FIK     5,22      

2         Gaute Indresøvde          Larsnes IL        4,92      

3         Jan Erik Fylling IL Valder          4,35      

                                               

Lengde gutar 15 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Andreas Bjørnerem          Midsund IL        5,20      

2         Magnus Giske Snipsøyr          Hareid IL          5,12      

3         Robin Sætre Ålesund FIK     4,83      

                                               

Lengde gutar 16 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Eirik F. Therkildsen          IL Valder          5,67      

2         Oddbjørn Molvik Larsnes IL        5,10      

                                               

Lengde gutar 17 år                                                               

Plass    Namn              Klubb              Best         

1         Morten Hide          Fiskarstrand IL  4,65      

                                               

Lengde gutar Rekrutt                                                            

Alder    Namn              Klubb              Best         

10 år   Brede Stølen Midsund IL        3,48      

10 år   Ola Vattøy IL Hødd          3,30      

10 år   Kristoffer Sætrenes          IL Hødd          3,61      

9 år     Jørgen Sætrenes          IL Hødd          3,12      

9 år     Kjeltil Gurskevik Knotten          Dimna IL          2,73      

9 år     Mikal Skare Hårnes          IL Hødd          3,07      

8 år     Eirik Vattøy IL Hødd          2,89      

8 år     Halvor Mjøen Berg          IL Hødd          2,52      

8 år     William Eikrem          Dimna IL          3,02      

7 år     Henning Flåen  IL Valder          2,71      

7 år     Kristian Dragsund Mork          Dimna IL          2,27      

                                               

Kule Jenter 11 år    2 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Karoline Vattøy Larsen          Dimna IL          6,48      

2         Kristin Haddal          IL Hødd          6,27      

3         Ane Ellefsen          Ålesund FIK     6,09      

4         Reate Grimstad          Dimna IL          5,91      

                                               

Kule Jenter 12 år    2 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Torill Haugen Øye          Norangdal IL      6,78      

2         Yvonne Aarvik  Hareid IL          6,40      

                                               

Kule Jenter 13 år    3 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Eirin Nedreberg          Bergsøy IL        5,66      

2         Pia Wickstrøm Hide          Bergsøy IL        5,17      

3         Una Goksøyr          Hareid IL          4,98      

                                               

Kule Jenter 14 år    3 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Christina Kaldhol          Hareid IL          9,62      

2         Kristine Garshol          Dimna IL          7,76      

3         Ingrid Oksavik          Dimna IL          6,40      

                                               

Kule Jenter 15 år    3 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Malin Hide          Fiskarstrand IL  9,56      

                                               

Kule Jenter 16 år    3 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Sara Lande Rise          Hareid IL          9,63      

2         Malin Mork   Dimna IL          7,83      

                                               

Kule Gutar 11 år    2 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Anders Oksavik          IL Hødd          8,40      

2          Alexander Hovdevik           Åheim IL          8,15      

3         Jacob L. Stenvaag          IL Valder          7,75      

4         Torbjørn Gurskevik Knotten          Dimna IL          7,65      

                                               

Kule Gutar 12 år    2 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Ole Martin Brudevoll          Syvde IL          7,91      

2         Runar Aahjem Løvold          Åheim IL          7,79      

                                               

Kule Gutar 13 år   3 kg                                                          

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Kai Are Kristiansen          Ørsta IL          9,48      

                                               

Kule Gutar 14 år    3 kg                                                         

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1          Alexander Urke Hagen          Hareid IL          8,55      

2         Jan Erik Fylling IL Valder          8,22      

                                               

Kule Gutar 16 år   4 kg                                                          

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Eirik F. Therkildsen          IL Valder          9,12      

                                               

Kule Gutar 17 år    5,5 kg                                                      

Plass.   Namn              Klubb              Best         

1         Morten Hide          Fiskarstrand IL  13,03     

                                               

                                               

Merknad:                                                        

Nokre vindresultat mangler i denne lista. Desse vil kome i             

ei revidert liste om eit par dagar.                                                              

Til orientering så er alle resultat godkjende mhht. Vind.               

Det var motvind i alle sprintløpa, og sidevind i lengde.            

                                               

Høddvoll Stadion mangler for tida sarger i svingene.        

Alle 200 m løpa gjekk derfor frå bane 2 og utover.             

800 m vart gjennomført utan sarg i svingene.