Resultater fra Kompaktlekene, 14. juni 2003 på Aksla Stadion
Antall deltakere 115 Sluttresultat   ENKELTFORSØK
NR Etternavn Fornavn Lag Født Kjønn Alder Klasse Forfall 60 m Vind 60m nr. 2 Vind 60m 2 100m Vind 100m 400m Lengde Vind Lengde Liten Ball Spyd Skille Lengde 1 Vind L1 Lengde 2 Vind L2 Lengde 3 Vind L3 LB1 LB2 LB3 Spyd 1 Spyd 2 Spyd 3
88 Kvalsvik Ruben Bergsøy 1985 Gutter 18 G18 DNS                                                
12 Giske Christoffer Ålesund FIK 1986 Gutter 17 G17           13,5 +1.6 62,9                                  
94 Brekke Thor-Ove Bergsøy 1987 Gutter 16 G16           13,5 +1.4 64,2 5,07 IM       4,84 +0.0 4,96 IM 5,07 IM            
22 Furland Anders Sykkylven 1987 Gutter 16 G16           13,0 +1.4 59,0 4,98 +1.0       4,81 IM 4,98 +1.0                
104 Mork Oddbjørn Larsnes 1987 Gutter 16 G16 DNS                                                
90 Nedreberg Arve Bergsøy 1987 Gutter 16 G16               57,0                                  
30 Therkildsen Eirik F. Valder 1987 Gutter 16 G16           12,3 +1.6 57,0                                  
27 Bjørnerem Andreas Midsund 1988 Gutter 15 G15           12,6 +1.4 59,2 5,07 +0.7                 4,8 IM 5,07 +0.7 4,78 IM        
77 Hasund Daniel Hareid 1988 Gutter 15 G15           14,5 +1.4 72,2 4,17 +1.2       -   4,17 +1.2 4,04 IM            
76 Møgster Johan Hareid 1988 Gutter 15 G15               64,2 4,12 +1.0       -   4,12 +1.0 3,88 IM            
96 Baarholm Øyvind Ørsta 1989 Gutter 14 G14                     37,90                 - 35,65 37,90      
108 Flaaen Nikolai Melseth Valder 1989 Gutter 14 G14   9,0 +1.3               55,2 28,91               48,85 50,48 55,2 28,78 - 28,91
82 Furnes Håvard Hareid 1989 Gutter 14 G14   8,2 +1.3         68,2 4,49 +0.7 35,87     4,49 +0.9 -   -         32,54    35,87    35,17      
112 Fylling Jan Erik Valder 1989 Gutter 14 G14                     46,66 17,37               44 46,66 45,55 16,84 17,73  
103 Harnes Torstein N Ålesund FIK 1989 Gutter 14 G14   7,9 +1.3         58,6 5,56 +1.0       5,56 +1.0 4,75 +2.7 5,46 +0.8            
105 Indresøvde Gaute Larsnes 1989 Gutter 14 G14   8,2 +1.8           4,84 IM       4,81 IM 4,84 +2.7 4,59 +2.1            
124 Grimstad Ørjan Hareid 1990 Gutter 13 g13   8,5 +1.0 8,5 +0.8     65,7 4,77 IM 41,06 22,37   4,77 IM 4,73 +2.2 4,62 +0.8       41,06    39,76   22,37    
134 Korsnes Jan Kristian Hareid 1990 Gutter 13 G13   9,1 +1.0           4,45 +2.5 37,29 19,97   4,05 IM 4,45 +2.5 3,87 +0.9       31,63    33,25    37,29      
28 Stølen Simon   Midsund 1990 Gutter 13 G13   9,0 +1.0                   9,0 +0.8     69,4 4,43 IM 34,29     4,43 IM       4,2 +1.8 4,15 +1.1 34,26 - 29,19      
24 Aure Thomas Sykkylven 1991 Gutter 12 G12   8,9 +1.8         69,3 4,40 IM       4,40 IM 4,26 +2.2 4,3 +2.3            
39 Gangstad Kristoffer Valder 1991 Gutter 12 G12   9,4 +0.2                                            
84 Pedersen Anders Odden Hareid 1991 Gutter 12 G12   9,3 +0.2         72,5 4,27 +1.9 37,62     -   4,27 +1.9 4,08 +0.2       37,62    35,57    35,07      
46 Røssevold Robin Valder 1991 Gutter 12 G12   10,1 +0.2           3,75 IM 38,59 18,57   3,75 IM         - 38,59   18,57    
95 Baarholm Martin Ørsta 1992 Gutter 11 G11   9,3 +0.5           4,24 IM 34,79     4,24 IM 4,1 +2.3     - 34,79 32,11      
32 Fylling Jens Peter Valder 1992 Gutter 11 G11   9,3 +2.5 9,5 +0.8     80,5             3,90 +2.7 26,85     3,9 IM 3,85 +2.1 3,9 +2.7 23,86 26,85 24,29      
25 Kampenes Eirik Sykkylven 1992 Gutter 11 G11   9,2 +0.5           3,81 IM       3,81 IM 3,8 +1.9 3,53 +2.4            
20 Lianes Valerio Vartdal IL 1992 Gutter 11 G11   10,6 +0.5               22,05 11,87               22,05 19,48   11,87    
117 Magnussen Eirik Ålesund FIK 1992 Gutter 11 G11   9,4 +1.7               36,15 24,96                          
130 Omnås Tarje Ålesund FIK 1992 Gutter 11 G11                       19,97                     18,56 18,15 19,97
29 Stølen Brede Midsund 1992 Gutter 11 G11   10,3 +2.5 10,5 +0.8     91,0 3,52 +1.7       3,23 IM       3,3 +1.4 3,52 +1.7            
35 Ulvatne Jonas Valder 1992 Gutter 11 G11   10,2 +2.5         82,4 3,42 3.7 35,51     3,18 IM 3,34 +0.7 3,42 +3.7 33,79 34,23 35,51      
123 Rabe Johanne Solbak Ålesund FIK 1993 Gutter 10 Rekrutt   10,2 +1.7                                            
41 Sætre Kristoffer Valder 1993 Gutter 10 Rekrutt   10,8 +1.7               30,3                     30,30   28,42  28,30      
43 Valderhaug Robin Valder 1993 Gutter 10 Rekrutt   12,2 +1.5               28,36                     25,99   28,36  25,49      
59 Aakvik Thomas Djupvik Valder 1993 Gutter 10 Rekrutt   11,4 +1.7               21,89                       13,66    21,89    18,40      
122 Beichmann Joakim Ålesund FIK 1994 Gutter 9 Rekrutt   10,6 +1.6                                            
49 Eriksen Sverre Johan Valder 1994 Gutter 9 Rekrutt   12,5 +1.6               22,22                       20,18    22,22    18,92      
67 Gjerde Jim Andre Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   13,6 +1.6               13,3                       12,79    13,30      5,93      
62 Optun Magnus Alnes Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   12,3 +1.6               17,7                          8,61    13,63    17,70      
63 Optun Henrik Alnes Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   13,9 +1.6               22,84                       19,97    22,84    21,37      
126 Optun Daniel Alnes Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   13,1 +1.6               21,99                       21,99    14,27    17,34      
64 Strandkleiv Martin Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   12,2 +1.6               11,35                       11,35       7,62      8,45      
113 Sæter Harald Camillo Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   13,6 +0.6               10,9                       10,90    10,49    10,63      
114 Ulvatne Matias Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   13,2 +1.6               15,19                       15,19       9,37    13,13      
42 Valderhaug Magnus Thu Valder 1995 Gutter 8 Rekrutt   12,6 +0.6               11,63                          7,44    11,63      5,55      
55 Austnes Joakim Valder 1996 Gutter 7 Rekrutt   13 +0.6               15,3                          9,90    11,43    15,30      
111 Flåen Henning Valder 1996 Gutter 7 Rekrutt   11,3 +1.4               24,69                       18,63    20,69    24,69      
1 Gjørva Håkon B. Geiranger 1996 Gutter 7 Rekrutt   11,3 +1.4               17,87                 14,26 17,87 14,74      
68 Gjøsund Daniel Valder 1996 Gutter 7 Rekrutt   12,3 +1.5               19,91                       19,91    18,10    15,88      
61 Hareid Lars Gjøsund Valder 1996 Gutter 7 Rekrutt   11,7 +1.5               20,99                       16,98    20,99    16,43      
125 Roald Ola Elias Valder 1996 Gutter 7 Rekrutt   13,5 +1.4               12,92                       12,92       6,56      6,92      
129 Sæther Kristian Young Valder 1996 Gutter 7 Rekrutt   14 +0.6               14,18                 13,51 14,18 13,13      
69 Trå Simon Roald Valder 1996 Gutter 7 Rekrutt   13 +1.4               22,15                       22,15    18,87    12,75      
72 Brekke Daniel Bergsøy 1997 Gutter 6 Rekrutt   16,1 -                                            
40 Therkildsen Mikal F. Valder 1997 Gutter   Rekrutt   12,1 +1.8           Lengde   16,3                       16,30    15,22    15,27      
101 Folkestad Heidi Ålesund FIK 1988 Jenter 15 J15 DNS                                                
36 Hesselberg Line Valder 1988 Jenter 15 J15           14,8 +1.6                                    
75 Kjøde Ida Marlen Hareid 1988 Jenter 15 J15 DNS                                                
78 Bigset Jeanette Hareid 1989 Jenter 14 J14   8,9 +2.0                 22,46                     19,10 20,39 22,46
80 Kaldhol Christina Hareid 1989 Jenter 14 J14 DNS                                                
81 Kaldhol Malin Hareid 1989 Jenter 14 J14   8,4 +2.0         67,1 4,44 +2.0 28,97     -   4,44 +2.0 4,25 +0.0       25,30    26,92    28,97      
79 Midtflø Oda Renate Hareid 1989 Jenter 14 J14   9,1 +2.0         73,3 4,13 +2.1 25,88     -   4,13 +2.1 4,12 +1.7       25,88    23,93    22,56      
102 Sunde Eirin Roiha Ålesund FIK 1989 Jenter 14 J14                     36,02 22,5               34,03 36,02   19,47 20,16 22,50
23 Therkildsen Anette F. Valder 1989 Jenter 14 J14   9,0 +2.0         71,1 3,94 IM 19,3     3,94 IM         19,3          
6 Giske Cathrine Ålesund FIK 1990 Jenter 13 J13   9,6 +1.8         74,2 3,78 +2.1 32,31 9,88   3,78 +2.1 3,60 +0.4 3,78 IM 32,31 13,84   9,88    
99 Johannesen Hege K. Ålesund FIK 1990 Jenter 13 J13   8,7 +1.8           4,13 +1.0       4,03 IM 4,06 IM 4,13 +1.0            
89 Kvalsvik Miriam Bergsøy 1990 Jenter 13 J13   10,5 +2.7 10,4 IM     84,0 2,95 IM 9,99 8,72   2,71 +0.8 2,70 +2.5 2,95 IM 9,99     5,69 8,72  
15 Lianes Annalisa Vartdal IL 1990 Jenter 13 J13   8,7 +2.7         73,6 4,25 +0.0       4,19 IM 3,86 IM 4,26 +0.0            
91 Nedreberg Eirin Bergsøy 1990 Jenter 13 J13   9,3 +2.7 9,3 IM     77,2 3,77 IM 30,98 17,46   3,58 +1.3 3,45 +0.0 3,77 IM 30,95     11,27 17,46  
100 Salen Karen Ålesund FIK 1990 Jenter 13 J13   8,8 +2.7           3,55 IM       3,55 IM 3,01 IM                
13 Sætre Rebekka Vartdal IL 1990 Jenter 13 J13   9,0 +2.7           4,31 IM       4,23 IM 4,31 IM 4,16 +1.2            
14 Sætre Stine Gjøsdal Vartdal IL 1990 Jenter 13 J13                 3,70 IM 25,99     3,7 IM 3,43 IM 3,32 +0.4 25,99 25,77 25,19      
16 Sætre Inghild Vartdal IL 1990 Jenter 13 J13                       15,75                     14,99 15,75 -
18 Bøkestad Maria Vartdal IL 1991 Jenter 12 J12   9,1 +1.8         75,5 4,03 IM       4,03 IM 4 +2.7 3,72 +0.4            
83 Aarvik Yvonne Hareid 1991 Jenter 12 J12   9,1 IM 9,2 +1.8     79,5 3,88 IM 20,98     3,41 IM 2,78 IM 3,88 IM       18,31    20,98    19,82      
110 Flåen Elise Valder 1992 Jenter 11 J11   9 +2.2           3,77 IM 24,3     3,77 IM 3,73 +0.9 3,5 IM 19,53 24,3 23,13      
2 Gjørva Inger B Geiranger 1992 Jenter 11 J11   9,1 +2.2               16,34                 16,34 15,42        
85 Pedersen Ingvild Hareid 1992 Jenter 11 J11   10,5 +2.2 10,6 IM       2,99 IM 15,99     2,99 IM 2,73 +1.1 2,78 IM       13,44    15,82    15,99      
19 Ryslett Camilla Vartdal IL 1992 Jenter 11 J11   10,1 +2.2           3,11 IM       3,11 IM 2,72 IM 2,77 +0.3            
48 Blindheim Maria Hauge Valder 1993 Jenter 10 Rekrutt                   11,4 +1.1                         13,26                          9,20    15,95    14,70      
65 Gulbrandsen Andrea Larsnes 1993 Jenter 10 Rekrutt                   11,7 +0.2                                       15,10    14,64    18,15      
66 Håvoll Guro Vartdal Vartdal IL 1993 Jenter 10 Rekrutt                   12,7 +0.2                         15,51                          9,10    11,65    12,75      
98 Indresøvde Emilie Larsnes 1993 Jenter 10 Rekrutt                   12,5 +0.2                                       13,26       8,89      6,37      
106 Larsen Eirin Valder 1993 Jenter 10 Rekrutt                   12,2 +1.1                         15,95                            
107 Røysset Klara Valder 1993 Jenter 10 Rekrutt                   12,4 +0.2                         12,75                            
119 Strandkleiv Margrete Valder 1993 Jenter 10 Rekrutt                   11,5 +1.1 11,5 IM                     18,15                       13,64    15,54    13,73      
21 Valderhaug Maria Valder 1993 Jenter 10 Rekrutt                   11,6 +0.2                         15,54                 15,51 12,53 14,32      
120 Valderhaug Fride Valder 1993 Jenter 10 Rekrutt                   11,6 +1.1                         20,90                       12,50    14,58    20,90      
58 Banne Henriette Bolstad Hareid 1994 Jenter 9 Rekrutt                   11,1 +1.6                         17,49                          9,68          
86 Barholm Synnøve Ørsta 1994 Jenter 9 Rekrutt                   12,1 +1.6                         11,50                       16,22    16,82    16,74      
87 Gangstad Lisa Valder 1994 Jenter 9 Rekrutt                   12,4 +1.5                           9,68                       15,83    14,72    17,49      
97 Magnussen Lisa Ålesund FIK 1994 Jenter 9 Rekrutt                   10,9 +1.6                         13,58                 11,35 8,44 11,50      
115 Mele Cecilie Ålesund FIK 1994 Jenter 9 Rekrutt                   11,3 +1.5                         19,60                 19,60 15,88 13,79      
127 Selvåg Iselin Grimstad Hareid 1994 Jenter 9 Rekrutt                   11,2 +1.6                         16,82                 11,70 13,17 7,24      
116 Søvikhagen Anne Marte Ålesund FIK 1994 Jenter 9 Rekrutt                   11,2 +1.5                         13,17                 12,74 12,97 13,58      
45 Eriksen Kornelia Valder 1995 Jenter 8 Rekrutt                   13,0 +1.6                         14,56                          4,99       6,38      6,10      
52 Godø Henna Valder 1995 Jenter 8 Rekrutt                   14,1 +0.6                           6,38                       14,56    11,99    13,12      
53 Knutsen Marthe Hauge Valder 1995 Jenter 8 Rekrutt                   12,5 +1.6                         10,16                          4,81    11,91    12,92      
54 Rørvik Anne Sofie Valder 1995 Jenter 8 Rekrutt                   11,3 +0.6                         12,92                       13,24    15,29      9,32      
57 Røssevold Martine Valder 1995 Jenter 8 Rekrutt                   11,1 +0.6                         15,29                       10,61       8,87    13,36      
60 Wiik Sunniva Valder 1995 Jenter 8 Rekrutt                   12,8 +1.6                         13,36                       14,49    12,22    13,96      
128 Aakvik Kristina Djupvik Valder 1995 Jenter 8 Rekrutt                   12,2 +0.6                         14,49                          7,22       6,90    10,16      
47 Brekke Amaile Bergsøy 1996 Jenter 7 Rekrutt                   12,4 +1.5                           9,62                          2,30       6,49      6,33      
73 Larsen Siri Valder 1996 Jenter 7 Rekrutt                   12,9 +1.8                           6,49                          7,25       5,96      5,83      
92 Nedreberg Åshild Bergsøy 1996 Jenter 7 Rekrutt                   12,0 +1.8                           8,73                 5,94 8,73 6,45      
93 Remøy Sofie Valder 1996 Jenter 7 Rekrutt                   13,8 +1.5                                 7,75 9,62 7,97      
121 Sætre Anne Stine Valder 1996 Jenter 7 Rekrutt                   14,0 +1.6                           7,25                            
118 Magnussen Sofie Ålesund FIK 1997 Jenter 6 Rekrutt                   13,5 +1.8                         10,74                            
135 Flaaen Helene Melseth Valder 1987 Jenter 17 J17                     36,15 24,96               36,15       24,96  
34 Dyb Terje Valder 1969 Menn 34 MS           12,2 +1.6 54,2                                  
3 Eide Anders Molde Olymp 1978 Menn 25 MS           11,4 +1.4                                    
109 Ingebrigtsen Rune Valder 1982 Menn 21 MJ           12,9 +1.6                                    
4 Eide Anders Molde Olymp 1985 Menn 18 MJ           11,5 +1.4                                    
5 Sporsheim Geir Molde Olymp   Menn   MJ           11,5 +1.4                                    
74 Elvanes Odd Hareid   Menn   MV           13,9 +1.6 61,8